Moralność Pani Dulskiej. Komedia w 3 aktach

Autor: Gabriela Zapolska

Dramat Gabrieli Zapolskiej o wymownym podtytule „Tragifarsa kołtuńska” przedstawia życie mieszczańskiej rodziny Dulskich – pełne zakłamania. chciwości. pogardy i egoizmu. Elementy komiczne przeplatają się z tragicznymi – w parodystycznej formie Zapolska krytykuje obłudną moralność i życie na pokaz. Pochodzące z utworu określenie „dulszczyzna” do dziś opisuje charakterystyczną na bohaterów postawę.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


ISBN

9788380027190: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/polityka-zagraniczna-francji-po-zimnej-wojnie-stanislaw-parzymies-31252u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30767/epub

1:

:

Cena:jak zrozumieć chemię, rozwój zawodowy pracownika, parapodatki, karol skiba, obraz rodziny w tangu, duma i uprzedzenie ebook, anna helena gąsiorowska, leci z nami pilot, lalka epub, kodeks boziewicza pdf, konstrukcja there is there are ćwiczenia pdf, paweł machalski, odmiana maria, wyspa singli…