Pogrzeb na zamówienie

Autor: Anthony Horowitz

Autor bestsellerowych Morderstw w Somerset powraca!

Zaplanowała własny pogrzeb. ale czy spodziewała się. że wkrótce zginie?

Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta. Daniel Hawthorne. były policjant i krnąbrny detektyw. który pilnie strzeże własnych tajemnic. zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza. który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.

Żaden z nich jeszcze nie wie. że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę. krętą i pełną niespodzianek. z których każda ma kolor krwi…

Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”

Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. -„Guardian”

Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii. Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”

Cudownie zabawna. wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! -„Daily Express”

Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. -„Metro”

Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! -„Nudge”

Wartka intryga. pełna nieprzewidywalnych zwrotów. -„Times”

Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści. od której trudno się oderwać. -„Real Crime Magazine”

Bystrzy czytelnicy. którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl. że znają rozwiązanie. mogą być pewni. że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. -„Kirkus Reviews”

Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.

Znakomita powieść detektywistyczna. o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów. które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać. kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.

Trzyma się konwencji klasycznego thrillera. a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża. niewiarygodnie wciągająca lektura. a słowo. którego chcę użyć. brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.

Jedna z najbardziej oryginalnych książek. jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam. i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.

Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.

Uzależniająca lektura! Kupujcie. nie zwlekajcie! – Me and My Books.

Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.

Spośród wszystkich powieści. które czytałem. ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Jak rozliczać i dokumentować sprzedaż wysyłkową do innych krajów UE

Autor: Aneta Szwęch

Zakupy przez Internet stały się obecnie normą. Często towar jest wysyłany również za granicę do innych krajów UE. Gdy nabywca nie jest podatnikiem VAT. dostawę rozliczamy jako sprzedaż wysyłkową z kraju. Nie jest to WDT. Sposób jej rozliczenia zależy od wysokości obrotu do danego kraju. Ten sposób rozliczenia nie dotyczy sprzedaży poza UE. W publikacji przedstawiamy krok po kroku jak rozliczać sprzedaż konsumencką do innych krajów UE. tj.:

• kiedy sprzedaż wysyłkowa może być rozliczana w Polsce

• kto może wybrać rozliczenie za granicą

• jak dokumentować sprzedaż wysyłkową

• kiedy rozliczenie VAT za granicą jest obowiązkowe

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Książęta wolą blondynki

Autor: Loretta Chase

Lady Clara Fairfax ma już serdecznie dość zalotników. Z uporem odrzuca oświadczyny dżentelmenów. którzy nie widzą w niej niczego poza urodą. w istocie zapierającą dech. Przekonana. że potrafi być kimś więcej niż jedynie ozdobą salonu. poświęca się pracy charytatywnej. Chcąc pomóc jednemu z podopiecznych. zwraca się o pomoc do ponurego. przystojnego i niezmiernie irytującego prawnika. Olivera Radforda.

W życiu Radforda nie wszystko biegnie według założonego planu. Niespodziewanie został następcą do tytułu księcia. Jasnowłosa. modnie ubrana piękność. mimo iż niepozbawiona rozumu. również do tego planu nie należy. jednak bez trudu udaje jej się opętać na wskroś logiczny umysł Olivera. A gdy w oddali zaczną bić weselne dzwony. nie pozostanie mu nic innego.

59: https://woblink.com/ebook/mity-zarzadzania-stefan-stern-cary-cooper-137501u

Cena: Cary Cooperdrąg strażacki, jacek piekara charakternik, najstarszy zawód świata, naprzeciwka, wirus judasza, pzwl kod rabatowy, rosyjska księżniczka pdf, karolcia maria kruger, antropologia widowisk, choras, trening mózgu pdf, urwane ślady, pięciopsiaczki wanda chotomska, technologia informacyjno komunikacyjna, anatomia i fizjologia zwierząt pdf, bajaj dominar 400 spalanie, w sercu emocji dziecka, bezsilność, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi całą książka pdf, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły…