ISBN

9788380874022: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/s-u-m-o-shut-up-move-on-zamknij-sie-i-idz-dalej-paul-mcgee-126495u

Cena:


Coraz głębiej

Autor: Laura Lippman

Louisa „Lu” Brant. nowa prokuratorka okręgowa. ma ogromne ambicje. Kiedy dostaje kontrowersyjną sprawę. w którą zamieszany jest cierpiący na zaburzenia psychiczne włóczęga. pragnie uniknąć pułapek. jakie na nią czyhają i zapewnić sobie polityczny sukces.

Jednak w trakcie przygotowań do procesu. natrafia na wątki dotyczące własnej rodziny: oskarżonym jest dawny znajomy jej brata. AJ.

Kiedy Lu miała dziesięć lat. AJ ocalił przyjaciela kosztem życia innego człowieka. Ława przysięgłych oczyściła wtedy osiemnastolatka ze wszystkich zarzutów. Działał w obronie koniecznej. Sprawiedliwości stało się zadość.

Ale czy na pewno wszystko w tej sprawie jest jasne? Może krążące wówczas pogłoski o gwałcie dokonanym na siostrze ofiary nie były zemstą odrzuconej nastolatki? Może praw

:

Cena:


1

:

:

Cena:dziadu cz 2, sztuka czytania autor, anatomia pdf, modi memorandi, filozofia wychowania, katarzyna stachowska, trylogia husycka sapkowski, socjologia historyczna, zadania maturalne angielski pdf, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania pdf, wiedźmin 3 alchemia build, historia testy, maksymy i rozważania moralne, kaszuba andrzej, ada edelman, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf…