Ogrody Sardynii

Autor: Louise Fuller

Massimo Sforza kupił zabytkową posiadłość na Sardynii i zamierza przerobić ją na hotel. Napotyka jednak na niespodziewaną trudność: mieszkająca w pałacu Flora Golding nie chce się wyprowadzić. Massimo jedzie do niej. by zaproponować jej w zamian za to wysokie wynagrodzenie. Myli się jednak. sądząc. że skuszą ją pieniądze. Dla Flory ważniejszy jest ogród i orchidee. które tam hoduje. Massimo będzie musiał znaleźć inny sposób. by się pozbyć pięknej i upartej lokatorki… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


25 miniemerytur

Autor: Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek. który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach. które nazywa „miniemeryturami’. a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali. Nowy Jork czy Rio de Janeiro). jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia).

Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na

49: https://woblink.com/ebook/czlowiek-i-pies-o-glaskaniu-stresie-i-oksytocynie-daniela-portl-christoph-jung-30351u

Cena: Christoph Jung


Stanley Kubrick

Autor: Krzysztof Kozłowski

Przekrojowa. krytyczna monografia filmografii Stanley’a Kubricka. Autor prezentuje twórczość Kubricka. rekonstruuje źródła inspiracji artysty. pokazuje jego filmy na tle innych sztuk. w tym przede wszystkim opery. Podobnie jak w operze – reżyser operuje obrazem. muzyką. językiem. scenografią i gestem. przy czym tekst odgrywa niewielką rolę. Dominantą dzieł są muzyka i obrazy. które wchodzą ze sobą w złożone interakcje. ujawniając nowe oblicza gatunków filmowych (Spartakus. 2001. Odyseja kosmiczna. Mechaniczna pomarańcza. Ścieżki chwały czy Lśnienie). Książka ilustrowana kadrami z najważniejszych dzieł filmowych pozwala prześledzić wielbicielom twórczości Kubricka jego najważniejsze osiągnięcia. 

Sztukę amerykańskiego reż

29.9: https://woblink.com/ebook/kochanka-james-patterson-grzegorz-kolodziejczyk-david-ellis-30522u

Cena: David Ellis


ISBN

9788377737910: Wydawnictwo

Format

25.8: https://woblink.com/ebook/strategia-szachowa-jan-pinski-tomasz-pietrzak-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-longina-rutkowska-bartosz-dzialoszynski-tomasz-zajbt-dawid-bronstein-30579u

Cena:


Paryż z marzeń

Autor: Dani Collins

Natalie Adams wcześnie straciła całą bliską rodzinę. a teraz samotnie wychowuje pięcioletnią córkę. Odpowiedzialność – za dziecko. za dom. za pracę – to jej dewiza życiowa. Jednak gdy wyjeżdża służbowo do Paryża. pragnie choć przez chwilę poczuć się wolna. Poznaje Aleksandra Makricostę. współwłaściciela hoteli. dla którego pracuje. i nie zastanawia się długo. gdy on próbuje ją uwieść. Zawsze skrycie marzyła o szalonym romansie. Tyle że ich spotkanie okazuje się dużo ważniejsze niż przygoda na jedną noc i wszystko zaczyna się komplikować…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99365 dni ebook, maria rotkiel wiek biografia, zwiążesz, łowcy wilków, hanna kubiak, marek jarema, audyt finansowy pdf, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, biuro tajnych spraw, ks aleksander posacki, edukacja na ukrainie, hanna januszewska kopciuszek pdf, magdalena bierca, salomon historia, diana palmer pdf…