Milenialsi zarządzają

Autor: Chip Espinoza

Milenialsi przestają być najmłodszym pokoleniem na rynku pracy. Stopniowo awansują w firmowej hierarchii. zajmując coraz wyższe stanowiska. Są przedsiębiorczy i zdeterminowani. by pokazać. na co ich stać.

Milenialsi zarządzają to trzecia. po Milenialsach w pracy i Zarządzaniu milenialsami książka Espinozy poświęcona pracownikom z generacji Y. Tym razem. wspólnie z Joelem Schwarzbartem. Espinoza pomaga odnaleźć się milenialsom w świecie po awansie. By to zrobić. wykorzystuje lata doświadczeń. badań i rozmów z pracownikami i pracodawcami. To wymarzony poradnik dla milenialsów. którzy chcą sprawdzić się w roli menedżerów i szefów oraz zastanawiają się nad powierzeniem młodszym podopiecznym poważniejszych zadań.

Podobnie

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


Format

EPUB.MOBI: 133799

https://woblink.com/ebook/amelka-kiel-i-bal-barbarzyncow-maria-jaszczurowska-laura-ellen-anderson-133799u

:

Cena:


Nieśmiała

Autor: Sarah Morant

Niemota. Święta Dziewica. Lodówa… Eleonore zna doskonale te wszystkie wyzwiska. Stara się puszczać je mimo uszu… a raczej stara się nie okazywać. że robią na niej wrażenie. Bo tak naprawdę wolałaby po prostu zniknąć. Może wtedy nie musiałaby słuchać tych wszystkich obelg . które spadają na nią pomimo… a może właśnie dlatego. że stara się być „przezroczysta”. Nie zawsze tak było. Nieśmiałość Elie to nie przyczyna. ale skutek traumatycznych przejść sprzed kilku lat. Ostatnie. na co dziewczyna ma ochotę. to słuchać głupich uwag pod swoim adresem. Bo wszystkie trafiają ją prosto w serce. Podczas gdy Eleonore ćwiczy stawanie się niewidzialną dla otoczenia. podstępem w jej łaski usiłuje wkraść się Jason. nowy uczeń jej szkoły. Chłopak pokazuje przy tym wszystkie swoje twarze – od tandetnego flirciarza. przez mistrza ironii. aż po oblicze. które robi na Elie największe wrażenie. Okazuje się. że pod maską zawadiaki i podrywacza Jason skrywa też niezwykłą umiejętność bycia… przyjacielem. A właśnie za tym Elie najbardziej tęskni: za przyjacielem. który odszedł. zostawiając ją samą sobie w najgorszym możliwym momencie. gdy pewnego popołudnia jej życie roztrzaskało się w drobny mak. Ale czy nowa. szalona znajomość na pewno wróży coś dobrego? Gdy Eleonore nie potrafi już zapanować nad mętlikiem w głowie. przeszłość ponownie daje o sobie znać. a sprawy zaczynają toczyć się w niespodziewany sposób. Oto historia przejmująca. smutna. ale niepozbawiona szczęśliwego zakończenia. która da ci nadzieję. jeśli ją straciłaś. i pozwoli uwierzyć w to. że wszystko może mieć swój happy end. Poruszający debiut nastoletniej belgijskiej autorki

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9


Algorytmy i struktury danych

Autor: Lech Banachowski

Jądrem informatyki jest algorytmika. a najważniejszym elementem procesu tworzenia dobrego programu komputerowego jest właściwy dobór algorytmów i struktur danych – szczególnie pod kątem ich wydajności.

Algorytmy i struktury danych są tematem jednego z podstawowych przedmiotów wykładanych na każdych studiach informatycznych. Książka została sprawdzona dydaktyczne na zajęciach prowadzonych ze studentami informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. jak też wielu innych uczelni informatycznych w kraju.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Autorzy są informatykami o uznanym w świecie dorobku naukowym. edukacyjnym i popularyzatorskim. W latach osiemdziesiątych XX wieku tworzyli podwaliny algorytmiki w Uniwersytecie

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:


Triki badawcze w socjologii

Autor: Howard S. Becker

Czerpiąc z ponad czterdziestu lat doświadczenia jako naukowiec i dydaktyk. Howard Becker oferuje teraz uczniom i badaczom wiele cennych technik.

Triki badawcze w socjologii pomogą studentom nauczyć się właściwego podejścia do projektów badawczych. lepiej zrozumieć otrzymane rezultaty i podpowiedzą. gdzie szukać nowych danych.

Porady Beckera zawierają zarówno proste sztuczki. takie jak zmiana pytania wywiadu z „Dlaczego?” na „Jak?” jako sposób na skłonienie ludzi do rozmowy bez pytania o usprawiedliwienie. oraz bardziej techniczne metody. jak wykorzystanie matryc logicznych.

Becker wyodrębnił te sztuczki z różnych dziedzin. takich jak historia sztuki. antropologia. socjologia. literatura i filozofia. oraz

34.8: https://woblink.com/ebook/ciemnosc-ragnar-jonasson-andrzej-jankowski-malgorzata-stefaniuk-135713u

Cena:danuta myłek data urodzenia, joanna tyrowicz, toksyczni rodzice susan forward pdf, księga przypadków sherlocka holmesa, mehmed ii żony, klub profesora tutki, www pamietniknastolatki pl, tkanki zwierzęce powtórzenie, fanny hill, thorin dębowa tarcza charakterystyka, podstawy genetyki sprawdzian, alchemia uwodzenia pdf, zaginione samoloty, mikrotyki paweł sołtys, usiłowanie kwalifikowane, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz, dobraerotyka, fisiowanie, ameksyka, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych, bad boys girl 5, porąb i spal pdf, trojanki eurypides, abonent czasowo niedostępny co to znaczy…