ISBN

9788381373487: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/zatrudnianie-pracownikow-niepelnosprawnych-po-zmianach-przepisow-sebastian-kryczka-alicja-izdebska-130038u

Cena: Alicja Izdebska


PDF

133428: 23.63

https://woblink.com/product-publication/download/133428/pdf

Magdalena Butkiewicz: Autor

Cena:


Substytucje nazwisk Polaków w języku chińskim

Autor: Joanna Hryniewska

Przedmiotem opracowania są funkcjonujące we współczesnym języku chińskim substytucje nazwisk noszonych przez Polaków. przedstawione na szerokim tle różnic kulturowych i językowych pomiędzy Polską a Chinami. Na polskim rynku książek wciąż brakuje pracy przystępnie. obszernie i ciekawie opisującej różne zagadnienia związane z adaptacją nazw polskich w języku chińskim. chociaż coraz liczniejsza staje się grupa osób zainteresowanych tą tematyką. Monografia jest pionierska. bardzo interesująca i potrzebna. zwłaszcza w dzisiejszych czasach. charakteryzujących się intensywnymi kontaktami pomiędzy polskim i chińskim społeczeństwem. Książka zawiera bogaty materiał faktograficzny. wyprowadza interesujące wnioski. zarówno o znaczeniu teoretycznym.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33katarzyna smyk, 10 minut uważności, stanisław bolkowski elektrotechnika pdf, rodzina borgiów puzo, o. wiesław nazaruk książka, dwutygodnik viva, uzurpator książka, ebooki dla dzieci za darmo, divinity 2 poradnik, czterej jeźdzcy apokalipsy, pamiętniki tatusia muminka, zakaz dowodowy, brutal age poradnik, plastusiowy pamiętnik online, detektyw pozytywka pdf download, arkadiusz morawiec, krew na śniegu jo nesbo, kobieta niezalezna ksiazka, pod klątwą, urszula zbrzeźniak…