Arizona Ames

Autor: Zane Grey

This late-period Zane Grey is one of the best of his novels. Rich Ames didn’t set out to be a gunslinger – it was forced on him. After the bad guys try to „ruin” his twin sister Nesta. Ames grabs his pistols and the bloody gunfight follows. Unfortunately. his criminal actions forces him to flee from his beloved Nesta and his happy Tonto Rim home. pursued by the law and vengeful family members. Rich soon acquired the name „Arizona Ames” and for years after that fateful day his name struck fear into the hearts of bad men all over the West. Certainly he was quick with a six-gun; to be sure there were many notches in the Colt he threw with such lightning rapidity; but at his core he was a good man. forced into a life of wandering for protecting his kin. „Arizona Ames” is a classic western full of thrill and adventure. written by the granddaddy of them all – Zane Grey.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788324050178: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/jankeski-fajter-aura-xilonen-31290u

Cena:


Wierzytelności w firmie – rozliczenie VAT

Autor: Aneta Szwęch

Publikacja przedstawia zasady rozliczenia w VAT obrotu wierzytelnościami firmowymi. zarówno po stronie wierzyciela. dłużnika jak i nabywcy tych wierzytelności. Wierzytelność (u wierzyciela) oraz dług (u dłużnika) mogą stanowić przedmiot obrotu gospodarczego. Sprzedaż własnej wierzytelności nie podlega VAT. Nabywca również nie rozlicza podatku. gdy jest to trudna wierzytelność. W innym przypadku. według aktualnego stanowiska organów podatkowych. nabywca wierzytelności powinien opodatkować swoją usługę stawką 23%. Wierzytelności mogą być również przedmiotem aportu. Mogą być też przedmiotem umowy powierniczego przelewu wierzytelności oraz umowy faktoringu. Możliwości prawnych jest wiele.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Uwielbienie i dziękczynienie

Autor: Jeff Cavins

  • Czy chciałbyś nauczyć się nowej metody radzenia sobie z trudnościami? 
  • Czy miałbyś ochotę poznać strategię walki z problemami. jaką proponuje Bóg?
  • Czy nie uważasz. że warto by było umieć reagować na przeciwności. jakich doświadczasz. w sposób. który byłby w stanie przemienić zarówno ciebie. jak i okoliczności twojego życia?

O tym właśnie jest ta książka.

Jej autor. podążając za Słowem Bożym. proponuje: Gdy wpadniesz w tarapaty. najpierw podziękuj Bogu. a potem Go uwielbij! 

Czy to nie szalony pomysł? W trudnych chwilach nasza postawa wobec Boga jest zwykle dosyć roszczeniowa: chcemy. by nas wyciągnął z kłopotów. Czasem potrafimy nawet zdobyć się na deklaracje poprawy życia lub rezygnacji ze złych nawyków. Ale dziękować Bog

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:


1

:

:

Cena:pieśń o rolandzie, zgliczyński, nie zmarnuj życia, no one lives forever 3, rachunkowość finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, klart, karolcia tekst, ballady i romanse opracowanie, proces pielęgnowania przykłady, małgorzata strzałkowska wiersze, plotkara pdf, kolej podziemna książka, zadania z analizy matematycznej, simon messing…