https://woblink.com/product-publication/download/31462/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788379502790: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/z-kresow-polabskich-jan-grzegorzewski-31622u

Cena:


Szkockie wesele

Autor: Cathy Williams

Lizzy Sharp zawsze była wolnym duchem i zachowywała się inaczej niż inne dziewczyny. Pewnego dnia w jej rodzinnych stronach pojawia się biznesmen Louis Jumeau. Ma nadzorować prace przy remoncie swej posiadłości. Ma także zapobiec związkowi przyjaciela z siostrą Lizzy. ponieważ uważa. że siostry Sharp polują na bogatych mężów. Sam jednak wpada w sidła intrygującej i pięknej Lizzy…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Co robi język za zębami?

Autor: Agata Hącia

Ile masz uszu? Jeśli jeden chłopiec jest lekki. to dwaj chłopcy są jacy? Czy naprawdę zdarzyło się kiedyś. że komuś słoń nadepnął na ucho? Ile kot może napłakać? Czy polski pupil to angielski pupil? Skąd się wzięło słowo kochać? Czym dla mieszkańców wschodniej Polski jest bułka? Lepiej nosić podkoszulek czy podkoszulkę?

Na te i wiele innych pytań odpowiada doktor Agata Hącia – językoznawczyni specjalizująca się w zagadnieniach kultury języka. autorka książek i artykułów poświęconych polszczyźnie. jak również publikacji wspomagających edukację wczesnoszkolną dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Książka wpisuje się w naturalny rozwój poznawczy dzieci i odpowiada na ich naturalną ciekawość świata.

:

Cena:


ISBN

9788379502790: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/z-kresow-polabskich-jan-grzegorzewski-31622u

Cena:


Życie Hieronima Savonaroli. Epizod z dziejów Florencji

Autor: Piotr Klemens Kantecki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Książka opowiada o życiu jednego z najbardziej znanych przeciwników zła i brudu w Kościele Zachodnim. Jeśli Savonarola nie był heretykiem. ani schizmatykiem. to kim był właściwie? Można go chyba nazwać reformatorem. co poróżniło go z papiestwem do tego stopnia. iż musiał stracić życie… Hieronim (Girolamo) Savonarola urodził się 21 września 1452 roku. Wychowaniem chłopaka. najmłodszego spośród rodzeństwa. zajął się dziadek – lekarz nadworny książąt D’Este z Ferrary. Mniemał. iż jeśli zapewni wnukowi gruntowne wykształcenie i towarzyską ogładę. uczyni go tym samym szczęśliwym. Tu wszakże się pomylił

1:

Cena:


ISBN

9788365648068: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/nadzor-bankowy-w-polsce-boguslaw-bujak-31546u

Cena:


Nauka Biznesu Krok po Kroku

Autor: Kacper Daria

„Nauka Biznesu Krok po Kroku” Kacpra Darii to poradnik. który powstał. aby umożliwić pozbycie się wszelkich kłopotów finansowych.

Masz problemy z pieniędzmi. prowadzeniem lub założeniem firmy. inwestycjami. a może chcesz poszerzyć wiedzę z zakresu biznesu? Właśnie po to powstał poradnik o zarabianiu. Przejrzyście. czytelnie. prosto wytłumaczone zagadnienia i pojęcia. pozwalające zagłębić się w tematy biznesu. nawet jeśli to nasze pierwsze zetknięcie z tym pozornie skomplikowanym światem.

Książka została nastawiona na odbiorcę. stworzona. aby pomagać i uczyć odnajdywania się w sytuacjach. w których niekiedy jesteśmy zmuszani. lub zobowiązani uczestniczyć. Każdy z nas stanowi część takich sytuacji. jesteśmy elemente

1:

Cena:historia administracji w polsce pdf, książę oleg, wojtek miłoszewski kastor, czuchnowski, lucy monroe, janusz morbitzer, przed sklepem jubilera książka, psychologia jedzenia, henryk machel, mario puzo omerta, super eksres, krystyna doktorowicz, danielle steel pdf za darmo, książka 365 dni pdf za darmo…