ISBN

9788366242043: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/urzednik-michorzewski-slawek-140235u

Cena:


Armia graczy

Autor: Trent Reedy

Dwunastoletni Rogan Webber jest mistrzem w Laser-Kobrze. swojej ulubionej grze wideo. Kiedy światowej sławy twórca gier zaprasza go. by wraz z pięciorgiem najlepszych pro graczy w kraju wziął udział w ekskluzywnym turnieju. jest megaszczęśliwy. Cała piątka ma zamieszkać w luksusowych apartamentach i testować najnowocześniejszy sprzęt do gier wirtualnych – marzenie każdego gracza… i największe możliwe wyróżnienie! Teraz jako potężne roboty bojowe biorą udział w cyfrowej bitwie. jednak ich misje stają się coraz trudniejsze. Część graczy rezygnuje. a pozostali zaczynają podejrzewać. że gra nie jest tym. czym wydawała się na początku… Dlaczego żołnierze i roboty. z którymi walczą w Laser-Kobrze. zachowują się tak dziwnie? Co kryje się za nietypowymi błędami? I dlaczego gra wydaje się być taka… prawdziwa? Rogan i jego rywale muszą współpracować. aby odkryć prawdę i zrobić to. co trzeba… bo świat. w którym gry wideo atakują rzeczywistość. już dawno przestał być bezpieczny.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 30.9


ISBN

9788324169238: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/milosna-mowa-kwiatow-andrzej-jankowski-gill-davies-gill-saunders-140300u

Cena: Gill Saunders


ISBN

9788375697643: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/z-maryja-rozwiazuj-wezly-zycia-bozena-maria-hanusiak-140940u

Cena:


ISBN

9788381471398: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/klara-o-dziewczynce-ktora-spiewala-po-francusku-wojciech-stankowski-141190u

Cena:trylogia zła, tkanki człowieka, zycierzeczy, chemia ogólna pdf, chirurgia jamy brzusznej, ośrodki wypoczynkowe policji w polsce, tomek w krainie kangórów, orp myśliwy, camilla lackberg fabrykantka aniołków pdf, virion ziemiański, zaburzenia osobowości pdf, uwikłani 3 pdf, artur dziak, książki o duchach i zjawiskach paranormalnych, wiktor marzec, zdzisław skrok, ryszard chłopek, daniel koziarski, jedna jedyna…