ISBN

9788365648754: Wydawnictwo

Format

60: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138996u

Cena: Dorota Ambrożuk


Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia

Autor: Radleigh Valentine

Czujesz. że Twoje wewnętrzne światło przygasło. a życie odbierasz jako zupełnie pozbawione magii? Uważasz. że Wszechświat przestał sprzyjać Twoim planom i możesz już tylko patrzeć. jak marzenia umykają Ci sprzed nosa? Nic bardziej mylnego. Autor bestsellerów roztacza przed Tobą kompletną duchową mapę życia. dzięki której:

 

 • nawiążesz kontakt z aniołami i skorzystasz z ich doradztwa.
 • dowiesz się. jak wreszcie spełnić swoje marzenia.
 • nauczysz się przyjmować radość i miłość.
 • raz na zawsze uwolnisz się od trudnych emocji.
 • przestaniesz porównywać się z innymi.
 • w pełni zrozumiesz swoją wartość i wyjątkowość.
 • wyzwolisz się spod szkodliwego jarzma ego.
 • bezgraniczne uwierzysz we własn

  39.3: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-139020u

  Cena:


  Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

  Autor: Hans Christian Andersen

  „Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

  Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

  69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

  Cena:


  Pomsta – opowieść z dziejów miasta Tarnowa

  Autor: Krystian Janik

  Pierwszego kwietnia 1700 roku dochodzi w Tarnowie do przeraźliwego mordu. Znalezione na cmentarzu ciało jest nagie i pokryte błotem. a pośrodku piersi tkwi narzędzie zbrodni – odlany w żelazie namogilny krucyfiks. Miejscowy medyk twierdzi. że zbrodni nie mógł dokonać człowiek. Dochodzi do kolejnych mordów.

  Miasto wrze. Morderca. nazwany Krzyżowcem. porusza się niewidzialnie i bezszelestnie. Niczym upiór pojawia się i znika. Mieszkańców paraliżuje strach. Do prowadzących śledztwo dołącza Bartosz Sędowicz. który twierdzi. że nie wytropi Krzyżowca bez cofnięcia się w przeszłość. Czasu jest niewiele. a instynkt podpowiada mu. że to dopiero początek makabrycznych mordów…

  Kryminały noir. kryminały retro. a co powiecie na kryminał sta

  24: https://woblink.com/ebook/dylemat-oliwii-black-barbara-taraszkiewicz-140287u

  Cena:


  Słodka kusicielka

  Autor: Sarah MacLean

  Trzej bracia związani sekretem. od którego nie mogą uciec. Trzej królowie londyńskiego podziemia. których nie pokona nic… poza miłością.
  Kiedy tajemniczy nieznajomy zjawia się w sypialni lady Felicity Faircloth i składa jej niebywałą propozycję. Felicity zgadza się – pod jednym wszakże warunkiem.
  „Diabeł”. nieślubny syn księcia i król mrocznych zaułków Londynu. od lat czekał na okazję do zemsty. Teraz wreszcie może jej dokonać – z pomocą cichej i nieśmiałej Felicity. By zastawić pułapkę na wroga. musi tylko zmienić szarą myszkę w nieodpartą kusicielkę. Lecz Felicity nie jest tak cicha i nieśmiała. jak się wydaje. I może zniszczyć starannie obmyślony plan „Diabła”. A on sam będzie musiał wybierać pomiędzy wszystkim. o czym zawsze marzył. a jedyną rzeczą

  39.99: https://woblink.com/ebook/skiba-ciagle-na-wolnosci-jakub-jablonka-pawel-leczuk-krzysztof-skiba-139847u

  Cena: Paweł Łęczuk


  Jun

  Autor: J. A. Malec

  Paranormal romans. Tells the story of Jun. a stubborn. sharp-tongued woman. and equally stubborn angel David. who wasn’t expecting to find his partner. From the beginning. they do not sympathize with each other. Squabbles are a way of life. right? Fate on their way puts a very restrictive law and … David’s wife.

   

  J.A. Malec

  I am a full-time mother. whenever I’m free I work professionally. Writing is a hobby which I discovered by my husband. I love reading and. even though. near four children there is always something to do. I still find the time for even a little while to run away into a different reality. Writing is something to help run into a world. that I can create.

  Wydawnictwo: E-bookowo

  Cena: 14.65


  Zraniony pianista

  Autor: Maria Ernestam

  Wciągająca opowieść o tym. że życie nie jest tylko splotem przypadkowych zdarzeń

  Veronika i Marieke są przyjaciółkami od najmłodszych lat. ale spokojna Marieke zawsze pozostaje w cieniu charyzmatycznej Veroniki. Kiedy umiera Klara. ukochana ciotka Veroniki. kobiety wpadają w wir wydarzeń. które podważą ich przyjaźń i odmienią całe życie.

  Przyjaciółki porządkują rzeczy Klary. w których znajdują tajemnicze zdjęcia z odległych miejsc. Wkrótce opuszczają zimny Sztokholm i ruszają śladem Klary. odwiedzając Malezję i San Francisco – miejsca. które miały szczególne znaczenie dla ciotki Veroniki.

  Podczas podróży spotykają Jamesa. enigmatycznego i znanego pianistę. który budzi w nich prawdziwą fascynację. Przyjaciółki wikłają się w skomplikowaną relację. a rywalizac

  :

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/141193/epub

  1:

  :

  Cena:



  allah akbar, ubg, wezwij mnie, płatność smsem, bartek lis, william dalrymple, william stern, stowarzyszenie miłośników literatury, kapelusz pani wrony audiobook, kwalifikacja a.31 praktyka, ajan brahm, kizwalter, skąpiec molier, lewiński biologia, krzysztof jóźwiak, kodeks wyborczy 2018 pdf, świat nadprzyrodzony, stephen king carrie pdf, atopowe zapalenie pluc, na szczycie pdf, oficjalne pismo po angielsku, katarzyna zyskowska, nowela konopnickiej krzyżówka…