Nowe Prawo wodne. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Praca Zbiorowa

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 18 lipca 2001 r. – Prawo wodne – z nowymi przepisami. zawartymi w ustawie z 20 lipca 2017 r. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej. tabelarycznej formule. Publikacja zawiera:

 • tabelaryczne zestawienie treści przepisów Prawa wodnego z 2001 r. i odpowiadających im – pod względem przedmiotu regulacji – przepisów nowego Prawa wodnego z 2017 r.;
 • wyjaśnienia i komentarze ekspertów do każdego zmienionego przepisu;
 • tabelaryczne zestawienie przepisów nowego Prawa wodnego

  1:

  Cena:


  ISBN

  9788377794265: Wydawnictwo

  Format

  24.9: https://woblink.com/ebook/improwizator-hans-christian-andersen-32094u

  Cena:


  Prawdziwa planeta małp

  Autor: David R. Begun

  ‚Prawdziwa planeta małp’ przedstawia ewolucyjne losy małp człekokształtnych w ciągu ostatnich 30 milionów lat. Jednak jest to opis pod wieloma względami wykraczający poza powszechnie przyjęte poglądy. według których każde ważne wydarzenie w historii małp człekokształtnych i ludzi musi się wiązać z Afryką. Hipoteza. że afrykańskie małpy człekokształtne żyły również w Europie dzięki nowym odkryciom i badaniom przestała być egzotyczna. a zdaniem autora książki. to właśnie na tym kontynencie. a nie w Afryce. mógł pojawić się również wspólny przodek małp afrykańskich i ludzi. Z badań prowadzonych przez autora wynika. że mioceńskie małpy z Europy były bardziej zaawansowane niż afrykańskie i wykazywały cechy wspólne z żyjącymi dziś małpami człekokształtnymi. a nawet ludźmi. Innymi słowy. to małpy afrykańskie mają europejski rodowód. a nie odwrotnie. Trudno zaprzeczyć. że hipoteza autora idzie wbrew większości opinii. zarówno tych współczesnych. jak i historycznych. czerpiących inspirację wprost od Darwina. jednak kolejne odkrycia dostarczają coraz więcej argumentów na jej poparcie. Jest ona tym bardziej interesująca. że – jak przyznaje sam autor – w paleontologii nie można w istocie niczego stwierdzić na pewno.

  David R. Begun – paleontolog. absolwent University of Pennsylvania. Wykłada na Uniwersytecie w Toronto. W centrum jego zainteresowań znajduje się pochodzenie i ewolucja człowieka.

  ‚Prawdziwa planeta małp’ przedstawia ewolucyjne losy małp człekokształtnych w ciągu ostatnich 30 milionów lat. Jednak jest to opis pod wieloma względami wykraczający poza powszechnie przyjęte poglądy. według których każde ważne wydarzenie w historii małp człekokształtnych i ludzi musi się wiązać z Afryką. Hipoteza. że afrykańskie małpy człekokształtne żyły również w Europie dzięki nowym odkryciom i badaniom przestała być egzotyczna. a zdaniem autora książki. to właśnie na tym kontynencie. a nie w Afryce. mógł pojawić się również wspólny przodek małp afrykańskich i ludzi. Z badań prowadzonych przez autora wynika. że mioceńskie małpy z Europy były bardziej zaawansowane niż afrykańskie i wykazywały cechy wspólne z żyjącymi dziś małpami człekokształtnymi. a nawet ludźmi. Innymi słowy. to małpy afrykańskie mają europejski rodowód. a nie odwrotnie. Trudno zaprzeczyć. że hipoteza autora idzie wbrew większości opinii. zarówno tych współczesnych. jak i historycznych. czerpiących inspirację wprost od Darwina. jednak kolejne odkrycia dostarczają coraz więcej argumentów na jej poparcie. Jest ona tym bardziej interesująca. że – jak przyznaje sam autor – w paleontologii nie można w istocie niczego stwierdzić na pewno.

  David R. Begun – paleontolog. absolwent University of Pennsylvania. Wykłada na Uniwersytecie w Toronto. W centrum jego zainteresowań znajduje się pochodzenie i ewolucja człowieka.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 31.9


  Podręcznik pracy głosem

  Autor: Agnieszka Płusajska-Otto

  Jak mówić pięknie? Co zrobić. by wypowiadane słowa dobrze brzmiały. wywoływały szacunek i podziw? Jak przyciągnąć uwagę brzmieniem głosu? Jak mówić. by głos służył przez wiele lat? Na wszystkie te pytania czytelnik znajdzie odpowiedź w podręczniku przygotowanym przez logopedę i trenera emisji głosu z wieloletnim doświadczeniem warsztatowym. Autorka wzbogaca kompendium podstawowej wiedzy przydatnej wszystkim występującym publicznie bogatym zestawem autorskich ćwiczeń. Ciało traktowane jest w nich jako instrument służący do wydobywania głosu. Czytelnik znajdzie tu nie tylko typowe ćwiczenia narządów artykulacyjnych i z zakresu techniki mowy. lecz także te związane z postawą ciała. relaksacją czy uruchamianiem rezonatorów. ćwiczeniom towarzyszą zdjęcia instr

  69: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31993u

  Cena:


  Reifstein albo Podróż Trzech Króli

  Autor: Michał Kruszona

  Andrzej. pochodzący z małego miasteczka Reifstein. jak tysiące Wielkopolan trafia na front pierwszej wojny światowej. Chęć zysku okazuje się dla niego ważniejsza od narodowej solidarności i Andrzej staje się denuncjatorem jednego z polskich towarzyszy broni. W nagrodę za wzorową postawę pruskiego żołnierza zostaje zabrany z frontu i skierowany do Iłowej. do majątku księcia Hochberga. Stamtąd. poprzez Rumunię i Turcję. jedzie do Afryki. gdzie ma dbać o interesy Hochberga. Tak zaczyna się jego podróż…

  Opowieść jest pretekstem do ukazania niełatwych relacji polsko-niemieckich. Jest też ważnym głosem przypominającym o poległych w czasie pierwszej wojny światowej Wielkopolanach i Ślązakach.

  Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

  Cena: 34.9  psychodietetyka książka, automatyzacja procesów produkcyjnych pdf, pediatria obuchowicz, polskie filmy dokumentalne, mikrologia, tobiasz boral, maśliński patofizjologia, prawo drogi, agata kluczek, stanisław cebrat, gaumardżos. opowieści z gruzji, rise of kingdoms poradnik, belle aurora friend zoned, kwiaty w pudełku książka, książki psychologiczne pdf, cities skylines poradnik, karpie bijem, otoczeni przez idiotów audiobook, jądro ciemnosci pdf…