Starożytni Słowianie na ziemiach dzisiejszej Germanii

Autor: Erazm Majewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

„Starożytni Słowianie na ziemiach dzisiejszej Germanii” pióra Erazma Majewskiego. to niezwykle interesujące opracowanie dotyczące dziejów ludów słowiańskich najpierw zdominowanych i wyniszczonych przez Niemców. Jako jedyni z tamtych plemion i ludów utrzymali się jeszcze Łużyczanie. Pozostali odeszli w mroki niepamięci tak dalece. że większość z nas nie ma pojęcia. że na terenach. które są rzekomo rdzennie niemieckie. niegdyś rozbrzmiewała słowiańska mowa. kwitła słowiańska kultura i władali nimi słowiańscy książęta. Niniejsza książka przypomina owe ludy i minione czasy i choćby nawet dlatego warto ja mieć w s

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-czwarty-czesc-trzecia-dzieje-slowianszczyzny-polnocno-zachodniej-az-do-wynarodowienia-slowian-zaodrzanskich-slowianie-na-wschod-o-laby-i-solawy-obodryty-i-lutycy-polnocno-wschodni-wilhelm-boguslawski-31596u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31924/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


Zdrowie na własne życzenie. Tom 1

Autor: Józef Słonecki

Ta książka to dzieło życia Józefa Słoneckiego. bioenergoterapeuty i twórcy mikstury oczyszczającej. Przez ponad 30 lat praktyki przekonał tysiące osób do zajęcia się własnym zdrowiem bez suplementów i leków bez recepty. Przekonywał wynikami. szczerością i otwartością. Przyznawał. że kieruje się własną intuicją i doświadczeniami medycyny ludowej. a nie formalnym wykształceniem lekarskim. Mimo to do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Swoje recepty na zdrowie postanowił przenieść na karty książki.

 

Od 2004 roku. kiedy ukazało się pierwsze papierowe wydanie całej serii jego książek pt. ‚Zdrowie na własne życzenie’. miały one już 6 wznowień. Teraz są dostępne również w formie e-booka.

 

Autor zachęca w nich m.in. do regularnego picia mieszanki so

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosińskifarma symulator 2014, zew boethiah, brigitte jones, przyroda klasa 4 sprawdzian, wstęp do psychoanalizy freud, jerzy strużyna, jowita pustuł, zofia sobolewska, niezalezna gazeta polska pl, dokowicz, dywizjon 303 ebook, stiglitz ekonomia sektora publicznego, wielka brama, co słonko widziało maria konopnicka, jak zawsze zygmunt miłoszewski, jan paweł ii encykliki, zarządzanie przez wartości, guzy śródpiersia, w co grają ludzie ebook, ile stron ma felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, jeździec miedziany darmowy pdf, fiszki niemiecki pdf…