Bóg i Stephen Hawking. Czyj to w końcu projekt?

Autor: John C. Lennox

Wielki projekt. bestseller wybitnego przedstawiciela nauki. kosmologa Stephena Hawkinga. jest jego najnowszym wkładem do debaty o „nowym ateizmie”. Hawking twierdzi. że to prawa fizyki powołały Wszechświat do istnienia. a nie Bóg. Jego stanowisko podważa John Lennox. matematyk z Oksfordu. w swojej książce Bóg i Stephen Hawking. Autor w błyskotliwym i logicznym wywodzie przeprowadza nas przez kluczowe miejsca w argumentacji Hawkinga. przedstawiając przy okazji najnowsze naukowe teorie i metody badawcze. Jest przekonany. że wywody Hawkinga. które negują Boże autorstwo dzieła stworzenia. paradoksalnie sprawiają. że czytelnik uznaje istnienie Boga za tym bardziej prawdopodobne.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 18.99


ISBN

9788394746971: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/bloggerzy-kreowanie-wizerunku-barbara-celinska-133342u

Cena:365 chomikuj, zadania z matematyki klasa 3 szkoła podstawowa pdf, intj, jarosław duś, autoportret reportera, teoria bezwzględności, druk 4d, pierwsze czytanki pdf, król edyp wypracowanie, karolcia audiobook za darmo, mądrość i cuda świata roślin, magiczne drzewo tajemnica mostu, kristin hannah wielka samotność, sprawdzian ewolucja, ebook harry potter, metody badań w psychologii, jaśnie pani, virginia woolf własny pokój, napaść na funkcjonariusza, prawo w ochronie zdrowia…