https://woblink.com/product-publication/download/128819/epub

1:

:

Cena:


Rozprzestrzenialne media

Autor: Henry Jenkins

„Co się nie rozprzestrzenia – umiera” – tak ideę rozprzestrzenialnych mediów ujmują autorzy książki. Szukając odpowiedzi na pytanie. jak funkcjonują media. Henry Jenkins. Sam Ford i Joshua Green mówią o dzisiejszych możliwościach rozpowszechniania idei oraz o tym. jak wpływa to na życie społeczno-kulturowe. biznes. politykę. a także na nasze codzienne funkcjonowanie. Odwołując się do licznych przykładów. autorzy badają. jakie cechy informacji sprawiają. że ludzie chcą ją rozprzestrzeniać. jaką ma to dla nich wartość. a także co sprawia. że po udostępnione treści sięgają inni.

Rozprzestrzenialne media to lektura obowiązkowa nie tylko dla medioznawców i kulturoznawców ale także dla praktyków zatrudnionych w mediach. marketingu i przemyśle teleinformatycznym oraz

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128819/epub

1:

:

Cena:przedstawienie dla dzieci scenariusz, quiz religijny dla dzieci, jerzy dziewulski o polskiej policji, zdolności nadprzyrodzone, górski adam, sentymentalna bzdura pdf, historia korei pdf, historia imperium osmańskiego, blanka lipińska kolejne 365 dni chomikuj, podstawy żywienia człowieka pdf, współczesne teorie i nurty wychowania, dlaczego mężczyźni kochają zolzy, arabska wiosna pdf, czując agnieszka jucewicz, książki za darmo do pobrania, rozwój owadów, luz i tak nie będę idealna, powrót sherlocka holmesa, posacki, demaskator, poradnik gothic 3…