Rynek książki w Polsce 2017. Wydawnictwa

Autor: Paweł Waszczyk

W publikacji zamieszczono prezentacje największych firm wydawniczych w Polsce (m.in. opisy i charakterystyki przedsiębiorstw. informacje o generowanych obrotach. wielkości produkcji wydawniczej. zatrudnieniu). Książkę uzupełniają liczne tabele i zestawienia – m.in. z wynikami badań czytelnictwa. danymi na temat wielkości produkcji wydawniczej. informacjami o nakładach książek.

Spis treści:

Główne trendy na rynku wydawniczym

Prognozy dla rynku wydawniczego

Wydawniczy biznes na świecie w 2016 roku

Ranking wydawnictw

Największe wydawnictwa książkowe w 2016 roku

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 35


ISBN

9788363444211: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/-moja-zydowska-dusza-nie-obawia-sie-dnia-sadu-mordechaj-chaim-rumkowski-prawda-i-zmyslenie-monika-polit-125430u

Cena:


Zarządzanie jakością usług

Autor: Wiesław Urban

Pierwszy w Polsce podręcznik poświęcony w całości tematowi zarządzania jakością w sektorze usługowym. Książka zawiera innowacyjne i autorskie rozwiązania oraz objaśnienia i adaptacje najlepszych światowych koncepcji. Autor skupia się m.in. na modelu Kano objaśniającym. w jaki sposób różni się odbiór charakterystyk oferowanych usług. Wskazuje również możliwe zastosowanie zasad Lean w odniesieniu do specyfiki branży. Kluczowym elementem podręcznika jest autorska mapa jakości P/P – metoda umożliwiająca przede wszystkim diagnozę stanu usług w firmie. Sposób prezentacji wiedzy oraz wyczerpujące informacje na temat praktycznego zastosowania opisywanych technik sprawiają. że z książki mogą skorzystać zarówno studenci. jak i menedżerowie usługowi czy konsu

9.49: https://woblink.com/ebook/dziadek-do-orzechow-e-t-a-hoffmann-125742u

Cena:


Łańcuch krwi. Część II. Dziedzictwo towarzysza Kozakowa

Autor: Mirosław Prandota

Kontynuacja części I „Poszukiwany major Błysk” z cyklu ‚Łańcuch krwi”.

Niemcy uciekli już z Zieleńca. Partyzanci Armii Krajowej robią porządek w mieście. zabezpieczają wszystko przed rabunkiem. czując się tutaj gospodarzami. Do miasta wchodzi wojsko rosyjskie oraz jego polityczna przybudówka-NKWD razem z… Inowolakiem. byłym dowódcą AL. który stanie się zastępcą kierownika Urzędu Bezpieczeństwa Powiatowego. Kierownikiem zostaje jednak były komisarz Kozakow. który jest dość przychylny mieszkańcom. Natomiast komendantem milicji będzie wywiadowca AL. Kacprzak. Kozakow ogłasza. że wszyscy partyzanci mają obowiązek ujawnić się. a później zostaną wypuszczeni do domu. Partyzanci mają dość wojny. więc przychodzą.

:

Cena:


ISBN

9788365973542: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/musisz-tam-wrocic-historia-przyjazni-lusi-gelmont-i-zuzanny-ginczanki-stauber-maria-125240u

Cena:


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


Jakie są konsekwencje wycofania środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej

Autor: Ewa Kowalska

Wycofanie środka trwałego z prowadzonej działalności gospodarczej i przekazanie go na potrzeby prywatne przedsiębiorcy co do zasady podlega opodatkowaniu VAT. Wyjątkiem będą sytuacje. gdy podatnikowi przy nabyciu wycofywanego środka trwałego nie przysługiwało prawo do odliczenia podatku naliczonego. Jeżeli przekazanie obejmowałoby nieruchomość. czynność ta może korzystać ze zwolnienia z VAT. Zastosowanie zwolnienia od podatku z reguły będzie się jednak wiązało z obowiązkiem korekty podatku naliczonego. To najczęściej pojawiające się problemy. gdy podatnik przestaje korzystać ze środka trwałego i wycofuje go z działalności. Publikacja omawia na przykładach zasady rozliczeń VAT związanych z tą czynnością.

31: https://woblink.com/ebook/negatyw-klaudiusz-szymanczak-124503u

Cena:anioły do wynajęcia, aleksander panasiuk, audio-book.net.pl jak pobierać, elvira baryakina, mały powstaniec pdf, narodziny nowożytnego świata pdf, mika psychologia społeczna pdf, klasyfikacja dziesiętna deweya, prace syzyfowe, analiza matematyczna książka, jak pisać zaproszenie, gorbaczow michaił, ateizm dawniej, zaburzenia układu nerwowego, zamach na piłsudskiego, szczątki ludzkie, taniec z motylami, linie zahna, smutno mi boze…