Poza słowami

Autor: Safina Carl

Fascynująca i pouczająca podróż do naszej świadomości. ludzkiej i zwierzęcej. tak bardzo takiej samej. Bardzo polecam!

Adam Wajrak

 

Łącząc lata obserwacji w terenie z nowymi. ekscytującymi odkryciami dotyczącymi mózgu. książka Carla Safiny stanowi bliskie spojrzenie na zachowanie zwierząt i poddaje w wątpliwość ustaloną granicę pomiędzy ludźmi a resztą istot. Poza słowami zabiera czytelników w podróż do Parku Narodowego Amboseli znajdującego się na zagrożonych terenach Kenii i stawia ich oko w oko z rodzinami słoni walczącymi o przetrwanie w dobie kłusownictwa i suszy. Następnym przystankiem jest Yellowstone. gdzie wilki próbują poradzić sobie po osobistej tragedii jednego z członków stada. Na koniec zanurzamy się w świecie zaskakująco pokojowych orek zamieszkującyc

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-jan-hensel-reeve-philip-129116u

Cena:


ISBN

9788380158085: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/kapielisko-maria-borzobohata-sawicka-libby-page-128174u

Cena:


BARDZO ZŁE MIEJSCE

Autor: Tim Weaver

Prawda nie zawsze przynosi ulgę. Zwłaszcza. gdy jest okrutna.

Leonard Franks. detektyw z osiągnięciami. zrobił błyskotliwą karierę w londyńskim Wydziale Zabójstw. Po latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. O tym marzył – odludzie w Dartmoor. wiejska posiadłość. żona Ellie u boku. Zdaje się. że ta sielanka będzie trwała już zawsze. Jednak pewnego dnia wszystko rozsypuje się jak domek z kart. Leonard wychodzi z domu. by przynieść drewno. I nie wraca.

 

Mijają miesiące. policja wciąż nie ma nic. Żadnego tropu. Zrozpaczona rodzina w końcu puka do drzwi Davida Rakera. śledczego. specjalisty od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których nikt nie potrafi znaleźć. Podejmując się śledztwa. nie zdaje sobie sprawy. w co tak naprawdę się pakuje. Za znikni

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129557u

Cena:


Wirtualne targowisko Tom 2

Autor: Andrzej Adamski

Internet. Od strony materialnej to po prostu sieć komputerowa. Miliony kilometrów kabli i światłowodów. niezliczona liczba połączonych ze sobą urządzeń. Coraz częściej nie potrzebują one kabli. posługując się bezprzewodowymi systemami łączności. Ale Internet to nie tylko serwery. routery i kable. To także fenomen socjologiczny. kulturowy. komunikacyjny. To przestrzeń wymiany informacji. poszukiwania rozrywki. to narzędzie komunikowania się. To komunikowanie coraz częściej ma wymiar reklamowo-marketingowy. Internet staje się miejscem (nie w sensie fizycznym. ale rozumianym jako przestrzeń lub środowisko) mówienia światu o zaletach swego produktu lub usługi. miejscem budowania reputacji (lub czasem – jej tracenia); staje się globalnym targowiskiem. gdzie ty

:

Cena:


Amazonia

Autor: James Rollins

Ekspedycja naukowa doktora Carla Randa przepada bez wieści w amazońskiej dżungli. Cztery lata później jeden z jej uczestników pojawia się wycieńczony w założonej przez misjonarzy osadzie. Okazuje się. że wszedł do dżungli z amputowaną przy barku ręką. a wyszedł z dwoma zdrowymi! Czy to efekt działania nieznanej rośliny. która umożliwia regenerację tkanek?

Tropem pierwszej wyprawy rusza kolejna i odkrywa. że niedające się logicznie wytłumaczyć wydarzenia mogą mieć związek z bliżej niezbadanym plemieniem Krwawych Jaguarów. o którym jedynie szepcze się wśród tubylców. Jego członkowie potrafią znikać. przynosząc śmierć każdemu. kogo napotkają. Nawet dżungla poddaje się ich woli. Szlak ekspedycji będzie naszpikowany śmiertelnymi niebezpieczeństwami. a poznanie prawdy zamiast wybawienia może p

31.99: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-aneta-jadowska-129147u

Cena:


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:marketing polityczny książki, ballada o więzieniu w reading, tak smakuje miłość, sprawdzian biologia, agnieszka płoszaj, wiesław mądrzejowski, rola i kształtowanie zieleni miejskiej pdf, piekło hulka pdf, melchior wańkowicz ziele na kraterze, miszczak wiek, oto jest kasia ebook, nie odpisuj marcel moss, istota pracy, geografia fizyczna przykłady, poradnik hearts of iron 4, potrawy mączne, opowieści z narni czarownica i stara szafa, analiza techniczna pdf…