Droga ku życiu. Medytacje dla Ciebie

Autor: Danuta Szmidt

Autorka – nazywana nowym Eckhartem Tolle – przedstawiła trudne tematy życiowe w sposób niezwykle praktyczny. Porady zawarte w książce. dzięki ich uniwersalności. możesz łatwo dopasować do swojej aktualnej sytuacji i z ich pomocą poradzić sobie z wyzwaniami codzienności. Książka odpowiada na najistotniejsze pytania dotyczące życia. Dowiesz się z niej. w jaki sposób miłość determinuje całe nasze życie. i jakim cudem. w świecie stworzonym przez Boga istnieją atrybuty piekła. Poznasz również miejsca. w których odnajdziesz uzdrowienie i odkryjesz terapeutyczną moc modlitwy. Książka ta nie tylko zgłębia tajniki ludzkiej duszy. ale i intelektu. Przede wszystkim jednak ma na celu tchnąć w Ciebie nadzieję – nie na lepsze jutro. ale lepsze dziś. Pora z

19.1: https://woblink.com/ebook/choroba-pierwszym-krokiem-do-pelni-zdrowia-godlewska-monika-136254u

Cena:


Lecznicze głodówki dla każdego. Jak poprzez post pozbyć się chorób

Autor: dr Ruediger Dahlke

Post to dużo więcej niż tylko rezygnacja z posiłku. Jest to holistyczna metoda. która prowadzi do fizycznego i duchowego oczyszczenia. Autor udziela nie tylko konkretnych wskazówek. ale i odnosi się do niezbędnej wiedzy z dziedzin medycyny akademickiej i alternatywnej. psychologii i filozofii. W tej książce znajdziesz opis potwierdzonych naukowo procesów zachodzących w ciele podczas poszczenia. Zrozumiesz. dlaczego powstrzymywanie się od spożywania pokarmów jest naturalną metodą zapobiegania występowaniu licznych schorzeń. Post może być także pomocny w łagodzeniu oznak reumatyzmu. artretyzmu. cukrzycy. chorób skóry i jelit. W wielu przypadkach odnotowano całkowite wyeliminowanie powyższych dolegliwości. Przez głodówkę do zdrowia!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 35stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął pdf, cygan, społeczna gospodarka rynkowa konstytucja, kwantowy świat, proces jezusa w świetle prawa rzymskiego, cele strategiczne przykłady, nanga parbat. śnieg kłamstwa i góra do wyzwolenia chomikuj, krotkie opowiadania erotyczne, skorupiak planktonowy, sedymentacja co to, pytlakowski piotr, komisja kodyfikacyjna ii rp, zakazana archeologia: ukryta historia człowieka, maria konopnicka bajki, rynek pracy w polsce pdf, motoryczność człowieka pdf, paweł maj, gruchawka, regiony turystyczne…