Wielka księga koszykówki

Autor: Bill Simmons

Kiedy szalenie uparty i niezwykle zabawny. uzależniony od koszykówki dziennikarz bierze się za opisanie historii NBA. można oczekiwać absolutnie fantastycznej lektury. Billa Simmonsa znają miliony fanów w USA. Jego książka stała się biblią dla każdego. kto kocha basket.

Od odwiecznego pytania o to. kto był górą w rywalizacji Billa Russella i Wilta Chamberlaina. przez rozważania na temat najlepszego zespołu w historii. po ranking 96 największych graczy w dziejach NBA i odkrycie „sekretu koszykówki”.

Simmons otwiera – a potem zamyka raz na zawsze – każdą koszykarską debatę. Jego opinie są autorytarne. bywają kontrowersyjne. ale jednocześnie sprawiają. że każda strona Wielkiej księgi koszykówki dostarcza znakomitej rozrywki. Zupełnie tak. jakby Michael Jordan wrócił na parkiet w najlepsz

34.8: https://woblink.com/ebook/lamacz-dusz-sebastian-fitzek-tomasz-berezinski-139834u

Cena:


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


Światło Eremity. czyli przewodnik po świecie Tarota

Autor: Natalia Stala

Poznaj pełnię magii Tarota

 

Poznaj zawarte w jednej książce szczegółowe interpretacje kart Tarota: Złotego. Thota. marsylskiego oraz Ridera Waite’a. Dzięki nim odnajdziesz tę jedyną talię najlepszą dla siebie i opracujesz indywidualny warsztat tarocisty.

 

W tym kompleksowym podręczniku Tarota czytelnik odnajdzie:

 

 • sekret właściwego podejścia do wróżenia. tasowania i rozkładania kart.
 • symbolikę liczb. żywiołów. ludzi i kolorów.
 • fascynujące interpretacje kart czterech talii: Złotego Tarota. Tarota Thota. Tarota marsylskiego oraz Ridera Waite’a.
 • pomocne przy odczytywaniu rozkładów słowa kluczowe.
 • wskazówki. jak odnaleźć właściwą dla siebie talię i zbudować własną ścieżkę tarocis

  :

  Cena:


  :

  :

  Cena:


  Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

  Autor: Aleksander Dumas

  Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

  Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

  34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

  Cena:


  ISBN

  9788380882447: Wydawnictwo

  Format

  23.7: https://woblink.com/ebook/kreatywnosc-jezykowa-w-reklamie-bartlomiej-ciesla-katarzyna-burska-katarzyna-jachimowska-barbara-kudra-139958u

  Cena: Katarzyna Burska  książki paranormalne, czarnaowca pl, weronika szafrańska, formularz zamówienia excel, wiedźmin 2 zdolności, bogdan banaszek, metodyka edukacji przyrodniczo-społecznej w klasach początkowych, no one lives forever 3, drogocenny skarb, e-booki, jarosław bzoma lekarz, problematyka nad niemnem, howard zinn ludowa historia stanów zjednoczonych…