Dobre uczynki

Autor: Agnieszka Krawczyk

Podobno dobre uczynki wracają do nas po stokroć.

Dlaczego więc tak bardzo o nie trudno? Zwłaszcza. gdy uwagę zaprzątają własne sprawy: zdrowie. rodzina. praca czy miłość. Nawet mieszkańcy Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą muszą się zmierzyć z nowymi wyzwaniami. Dla Heleny nie jest to łatwy rok: boryka się z problemami zdrowotnymi. kłopotami z mydlarnią i sytuacją rodzinną. Na jaw wychodzi szokująca tajemnica. która już na zawsze odmieni los bohaterki. Zbliża się moment próby dla wszystkich lokatorów – czy wyjdą z niego zwycięsko? Na pewno odkryją prawdę o sobie. której wcześniej nawet się nie spodziewali.

„Dobre uczynki” to pełna magii opowieść o sile rodzinnych więzi. sąsiedzkiej pomocy i odzyskanej przyjaźni. A także o miłości. która cierpliwie czeka na swó

32.9: https://woblink.com/ebook/insulinoopornosc-leczenie-dieta-stolinska-fiedorowicz-hanna-136498u

Cena:


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


ISBN

9788380534698: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137458/epub

1:

:

Cena:lidia quo vadis, tim ferriss 4 godzinny tydzień pracy, kadry i płace od podstaw książka pdf, mapa rzymu pdf, kłamczucha musierowicz, poranne inspiracje. zdrowe śniadania w 15 minut, mróz chyłka tom 1, dary anioła ebook, rob roy powieść, robótki na drutach dla dzieci wzory, kartkówki z matematyki klasa 3, chłopcy z placu broni książka do czytania pdf, audiobboki, język hiszpański dla początkujących pdf, ewelina dobosz, podstawy transportu i spedycji, spowiedź hitlera pdf, farming simulator 19 opłacalność upraw, alfred majewicz, makbet opracowanie pdf, barbara frączek, podatek od miłości fili…