ISBN

9788375617665: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/jak-i-o-czym-po-angielsku-izabella-rodzik-sambierska-30508u

Cena:


ISBN

9788365781215: Wydawnictwo

Format

31.3: https://woblink.com/ebook/salomon-creed-izabela-matuszewska-simon-toyne-30411u

Cena:


ISBN

9788380027145: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/zly-system-tadeusz-dolega-mostowicz-30865u

Cena:


Porwanie na Krecie

Autor: Rick Stroud

Kreta od pierwszych dni hitlerowskiej okupacji spływała krwią mieszkańców. Na tak strategicznej wyspie Führer nie mógł pozwolić sobie na nieporządek. O nazistowski Ordnung dbał „Rzeźnik z Krety”. gen. Friedrich-Wilhelm Müller. Nic więc dziwnego. że to właśnie on. a w wyniku zmiany planów – jego następca. gen. Heinrich Kreipe. stał się celem akcji porwania. zorganizowanej przez agentów SOE i grecki ruch oporu. O pełnej napięcia nocy 26 kwietnia 1944. a także przygotowaniach do niej i jej następstwach. opowiada Rick Stroud w książce „Porwanie na Krecie”. wydanej przez Grupę MEDIUM w ramach serii „Szerokie Horyzonty”.

Rick Stroud. posiadający doświadczenie nie tylko pisarza. ale i reżysera telewizyjnego. w pracy nad k

23.2: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-30699u

Cena:


Sustainability w biznesie czyli przedsiębiorstwo przyszłości

Autor: Anna Sankowska

Przyszłość zarządzania nurtuje rzesze naukowców i praktyków. Ustosunkowując się do tej kwestii. Autorzy książki proponują nowe paradygmaty. formułują nowe interpretacje teorii i praktyki zarządzania. zwracają uwagę na konsekwencje rewolucyjnych zmian w nauce dla zarządzania. Jednak przede wszystkim podążają w kierunku nowej interpretacji przedsiębiorstwa przyszłości – sustainable enterprise. które na ogół kojarzone jest z ideą zrównoważonego rozwoju. tymczasem może mieć zupełnie nową. dopełniającą racjonalność. Jaką? Sustainablity to nowatorski pomysł na biznes trwały. odnawialny. zdolny przetrwać różne okoliczności. biznes. którego procesy zapewniają mu witalność w nieprzewidywalnym i turbulentnym otoczeniu. Książka

:

Cena:


Fizyka – krótki kurs

Autor: Czesław Bobrowski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Książka zawiera zwięzły wykład z:

• mechaniki

• ruchu drgającego i falowego

• termodynamiki

• elektromagnetyzmu

• optyki

• fizyki ciała stałego

• fizyki atomu i jądra atomowego

• fizyki plazmy oraz kosmologii.

Na końcu każdego rozdziału zamieszczono zadania.

ilustrujące praktyczne zastosowanie omawianej teorii.

Autor. profesor dr hab. inż. Czesław Bobrowski. przez wiele lat prowadził wykłady i ćwiczenia z fizyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. w Wyższej Szkole Ofi

69: https://woblink.com/ebook/geologia-historyczna-wlodzimierz-mizerski-stanislaw-orlowski-30657u

Cena: Stanisław Orłowski


ISBN

9788365836472: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/bad-mommy-zla-mama-tarryn-fisher-30694u

Cena:


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


ISBN

9788320053777: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/zlote-minuty-w-obrazeniach-ciala-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-30650u

Cena: Jacek Niteckikonflikt w kosowie, baśniobór ebook, model pielęgnowania, oczyszczanie wątroby z kamieni, zabezpieczenie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, locus solus, 622 upadki bunga, autonomia śląska 1920, infor wydawnictwo, łatwe origami dla początkujących, żarty o, mag com pl, chrostowski waldemar, psalmista, griffin podstawy zarządzania organizacjami pdf, justyna gardzińska, słownik polsko japoński pdf…