ISBN

9788364447952: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rozwoj-czasopism-regionalistycznych-w-wielkopolsce-po-1989-roku-ryszard-kowalczyk-30917u

Cena:


Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


ISBN

9788379767175: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/furia-michal-larek-31142u

Cena:


Pamiętnik ze starej szafy

Autor: Patrycja May

Zabawna opowieść o dorastaniu młodej. zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Zwariowana rodzina. nieobliczalni przyjaciele. a wreszcie proza życia przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. widziana oczami młodości. gdzie wzniosłość przemian przegrywa z drapieżną chęcią przeżycia przygody. Historie czwórki przyjaciół wkraczających w dorosłe życie. szalonego dziadka Staśka i ciotek: Felicji. której największym pragnieniem jest powtórne zamążpójście. i Amelii – despotki wzbudzającej strach całej rodziny. Dawka śmiechu gwarantowana.

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 20.9


Rzymski ślub

Autor: Cathy Williams

Ojcowie Thea i Alexy zawarli układ finansowy. który ma zostać przypieczętowany ślubem ich dzieci. Theo. choć kocha niezależność. szybko odnajduje się w nowej sytuacji. jednak zbuntowana Alexa nie potrafi zaakceptować przymusowego małżeństwa. Na wszystkie sposoby daje Theo do zrozumienia. że go nie lubi i nie chce się z nim wiązać. Swoją przekorą i zadziornością osiąga efekt wręcz przeciwny – rozpala jego zmysły…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99darmowe książki kindle, darmowe ebooki do pobrania, urszula markowska-manista, jerzy sobczak, justyna majchrzak-lepczyk, marek grajek, włodarze kim byli, romulada, magazyn opiekun, bez złudzeń mia sheridan, liber novus, python wprowadzenie pdf, joanna szczerska, zły król holly black pdf, czy pobieranie z docer jest bezpieczne, figliki, sodomita pwn, arkadiusz jeziorski, genetyka sprawdzian gimnazjum, pamiętnik czarnego noska pdf, okrutny książę pdf, nowe oblicze greya link, drogowskaz statystyczny pdf…