ISBN

9788362247530: Wydawnictwo

Format

15.99: https://woblink.com/ebook/patrze-monika-mostowik-31437u

Cena:


Ostatnia aria Mozarta

Autor: Matt Rees

Niezwykła barokowa opowieść. w której ponadczasowa muzyka jest tłem dla salonowych intryg i zaskakujących zwrotów akcji

Jest grudzień 1791 roku. Przebywająca w niewielkiej austriackiej wsi Nannerl. siostra Mozarta. otrzymuje szokujący list z informacją o śmierci brata. Zgodnie z relacją żony. dwa miesiące przed śmiercią wirtuoz zwierzył się jej. że ktoś podał mu truciznę. w wyniku czego jego życie niechybnie zmierza ku końcowi. 

Nannerl niezwłocznie udaje się do Wiednia. Pragnie czym prędzej odkryć mroczną tajemnicę morderstwa. Otoczona oprószonymi śniegiem barokowymi pałacami i urokliwymi kawiarniami rzuca się w wir podejrzeń i intryg. które ukazują ponure sekrety Mozarta. Zazdrosne kochanki. złowieszczy wierzyciele oraz masoni – im bardziej Nannerl zgłębia prz

24.6: https://woblink.com/ebook/wyprawy-najemnika-od-biurka-oderwanego-janusz-korpa-31500u

Cena:podział sekt, jakub ćwiek stróże, geologia dynamiczna, podstawy ekonomii milewski pdf, 365 dni audiobook free, książki fantasy romans dla dorosłych, zbigniew cwiakalski, matura angielski ćwiczenia leksykalno gramatyczne pdf, iwona konarzewska, tadeusz konwicki mała apokalipsa, oktawiusz jurewicz, katarzyna błeszyńska, artur klimek, pacjentka mobi chomikuj, medioznawca, alicja w krainie czarów pdf, anna słysz…