Kobieta ze snu

Autor: Elizabeth Lane

„Często miewał erotyczne sny. ale ten był inny. taki prawdziwy. jakby wcale nie był snem. Buck zamknął oczy. usiłując przypomnieć sobie szczegóły. Ciepła atłasowa skóra. Pełne. spragnione pocałunków usta. Zmysłowy zapach. Wszystko pamiętał. nie pamiętał jedynie twarzy. Gotów byłby zrobić wiele. żeby tylko ten sen powrócił. Nigdy jeszcze nie przeżył takiej rozkoszy…”

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Na gigancie

Autor: Peter May

Pięciu nastolatków z marzeniami. 

Pięć dekad strachu.

JEDNA MROCZNA PRAWDA.

 

 

„Uciekliśmy w pięciu tamtej brzemiennej w skutki nocy. Miało nas wrócić tylko trzech”.

Glasgow. 1965 rok. Jack Mackay nie wyobraża sobie nudnego. przewidywalnego życia. Ma tylko jedno marzenie: zostać znanym muzykiem. Ale nie zrealizuje go. jeśli zostanie w rodzinnym mieście. Wszystko. co ważne w branży muzycznej. dzieje się w Londynie – tam są Rolling Stonesi. Beatlesi. The Who… Jackowi udaje się przekonać kolegów z zespołu. by uciec z domu i szukać szczęścia w stolicy.

Glasgow. 2015 rok. Sześćdziesięciosiedmioletni Jack nie ma odwagi spojrzeć wstecz na swoje szare. pełne niepowodzeń życie. Wciąż nękają go obrazy tego. co wydarzyło się przed pięćd

31.9: https://woblink.com/ebook/na-pokuszenie-jerzy-wolk-laniewski-jan-wasinski-agnieszka-wrzosek-jolanta-kucharska-thomas-cullinan-anna-owsiak-aga-zano-31545u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:


Maria z Magdali w Ewangelii. legendzie i sztuce

Autor: Mieczysław Skrudlik

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Maria z Magdali. Maria Magdalena – według Biblii żyjąca w I w. n.e. kobieta pochodząca z wioski Magdala. obecnie Migdal. Należała do kręgu uczniów Jezusa. Przyłączyła się do niego po tym. gdy wypędził z niej siedem złych duchów. We wschodniej tradycji chrześcijaństwa przedstawiana jest jako niosąca olejki do grobu Chrystusa i świadek jego zmartwychwstania i jest szanowana jako „równa apostołom”. W tradycji łacińskiej przez wieki łączono ją z kobietą cudzołożną z Ewangelii św. Łukasza. Ukazywano ją wiernym. zwłaszcza kobietom. jako wzór nawróconej grzesznicy (za: Wikipedia). Z wprowadzenia autora: „Zadaniem te

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Żona jubilera

Autor: Judith Lennox

Rok 1938. W Anglii narasta atmosfera zagrożenia wojną. Juliet Winterton podróżuje z Bliskiego Wschodu do hrabstwa Essex. by tam w wiejskiej posiadłości rozpocząć życie w roli pięknej młodej żony londyńskiego jubilera.

Jej inteligentny i ambitny mąż jest także człowiekiem okrutnym i bezwzględnym. Kiedy więc przystojny polityk Gillis Sinclair odwiedza Marsh Court. Juliet daje się zauroczyć jego nieodpartemu wdziękowi.

Tak oto rozpoczyna się namiętny romans. który przyniesie konsekwencje wykraczające daleko poza wszelkie przewidywania Juliet. Gillis Sinclair kryje bowiem mroczny sekret. a ponieważ dzieci Wintertonów dorastają. Juliet boi się. że na nie też przeszłość wywrze negatywny wpływ…

Epicka opowieść o miłości i stracie. namiętności i zdradzie. której akcja toczy się od burzliwych lat wojny po lata sześćdziesiąte.

Wciągająca… urocza. zachwycająca książka. 

‚New Books’

Skomplikowana opowieść z wartką intrygą. 

‚The Times’

Porywający i inteligentny romans. 

‚Good Book Guide’

Pięknie skomplikowana. pełna zrozumienia dla ludzkich motywów powieść… tak bardzo uczciwa. że serce przy niej pęka. 

‚Daily Mail’

Bohaterowie. których się nie da zapomnieć… ciepła i mądra. 

‚Lancashire Evening Post’

Powieść o namiętności i intrygach. 

‚Candis’

Wrażliwa analiza miłości i straty dokonana przez tę mistrzynię opowieści. 

‚Choice’

Judith Lennox wychowała się w na wsi w hrabstwie Hampshire i studiowała na University of Lancaster. gdzie poznała swojego męża Iana. Mają trzech synów. trzech wnuków i jedną wnuczkę. Judith mieszka z mężem w Cambridge.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Patrzę

Autor: Monika Mostowik

„Patrzę” to książkowy powrót po dłuższym milczeniu – poprzednio były „Histeryjki o May” wydane w 2008 – intrygującej krakowskiej pisarki i scenarzystki. W 22 tworzących spójny zbiór opowiadaniach Monika Mostowik w oryginalny. tylko sobie właściwy sposób zajmuje się tematem. który jest już poniekąd jej znakiem firmowym: kobietą niepewną swej tożsamości.

„Podstawowym pytaniem. jakie zadają sobie bohaterki Mostowik. jest pytanie o to. czy można naprawdę opowiedzieć siebie. Autorka zapisuje historie. ale i stany emocjonalne z nimi związane. Konfrontuje nas z prawdziwą kobiecą nagością. jej prawdziwym wstydem. ale również z prawdziwą dumą. «Patrzę» portretuje tożsamość jako składową relacji i konfrontacji z własnymi doświadczeniami. Bardzo często pr

:

Cena:marcin słoma, ebooki za darmo do pobrania, siódmy milion, strach przed nieznanym, sli logopedia, determinanty rozwoju logistyki, kryzys gospodarczy definicja, konflikty zbrojne na bliskim wschodzie, daniel z, romantyczność mickiewicz opracowanie, nie zostawię cię anna wolf pdf, podstawy ekonometrii, rozpad zsrr mapa…