Chirurgia onkologiczna. Tom 1

Autor: Piotr Rutkowski

Książka przygotowana przez uznanych specjalistów. reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu.

Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej. diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie. a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę. Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne. w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 249


Nasz chłopak

Autor: Daniel Magariel

Ojciec i jego dwóch nastoletnich synów wygrali „wojnę”. jak nazywają trudny rozwód i walkę o prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Zostawiają dom w Kansas i jadą przez noc do Nowego Meksyku. by zacząć od początku. podekscytowani szansą na nowe życie we trzech. Od podstaw budują codzienność. wydawałoby się – zwyczajną – chłopcy idą do szkoły. ojciec zdaje się pracować. nawiązują znajomości.

Wkrótce jednak pojawiają się złowieszcze zapowiedzi zmian – martwe i nieobecne spojrzenie ojca. nocne hałasy. coraz dziwniejsi goście. Chłopcy obserwują. jak ich świat zaczyna się zmieniać i ogarnia go chaos. Daniel Magariel przedstawia nam fascynującą postać walczącego o normalność rodzica i porażający obraz współuzależnionej rodziny.

Zachwycający. niezwykle dojrzały

27.9: https://woblink.com/ebook/kim-jest-czlowiek-abraham-joshua-heschel-katarzyna-wojtkowska-126445u

Cena:na dobre i na złe peb.pl, tytus romek i atomek superkolekcja, etherlords 3, piotruś pan pdf, joseph ledoux, chudszy stephen king, postawy wobec osób niepełnosprawnych, obraz młodzieży w literaturze, genetyka medyczna drewa, kundera nieśmiertelność, dom św marty, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet pdf, wiedźmin ostatnie życzenie audiobook, zła miłość, optyka kwantowa, chemia koordynacyjna, wysoko wrażliwi pdf, marcin słoma, mariusz szczygieł gej…