ISBN

9788301200091: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/epoka-czlowieka-ewa-binczyk-127281u

Cena:


Niepełka.Siła prawdziwej przyjaźni

Autor: Schrammek Dorota

Bohaterką cyklu jest Weronika. której ze względu na niepełnosprawność nadano przydomek Niepełka. Tym razem obdarzona talentem fotograficznym dziewczyna oraz jej przyjaciele. spędzają deszczowe wakacje w domu. Świat nastolatków w dobie wszechwładnej technologii informatycznej jest bardziej skomplikowany. niż był za czasów młodości ich rodziców. Czy internet całkowicie zdominuje bohaterów? Co musi się wydarzyć. by zrozumieli własne błędy? Jakie nowe tajemnice wkradną się między nich?

Powieść Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni zaskakująco i błyskotliwie przekonuje. że warto się angażować w życie społeczne oraz pomagać sobie i innym

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 19.9


ISBN

9788380170827: Wydawnictwo

Format

26.78: https://woblink.com/ebook/czas-internacjonalizacji-wyzwania-dla-polskich-uczelni-marek-zimnak-bianka-siwinska-128049u

Cena: Bianka Siwińska


Tajemnica zapomnianych podziemi

Autor: Magdalena Lewańska

Dzieci dobrze wiedzą. co według dorosłych jest niebezpieczne. niezdrowe czy w inny sposób niedozwolone: na ogół to. co pachnie przygodą. Dla dwunastoletniego Szymona i jego kuzynostwa. Jana i Mileny. odnalezienie tajemnego wejścia do ukrytych w lesie podziemi. będzie początkiem niesamowitych wydarzeń. które mogą jednak okazać się niebezpieczne…

Co czeka pod ziemią na małych odkrywców? Kogo spotkają i co zobaczą w zapomnianych korytarzach? I czy uda im się wydostać na zewnątrz?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19pilot ci tego nie powie, słownik ekonomiczny polsko angielski, szmery, dickens wielkie nadzieje, blanka lipińska kolejne 365 dni chomikuj, znachor autor, iwona konarzewska, porwanie baltazara gabki, wielcy polacy o bogu, poradnictwo psychologiczne czabała pdf, bez ciebie świat, kariotyp mozaikowy, bajki robotow, jakie piękne samobójstw, bajki a, gothic 3 questy, współczesny konflikt zbrojny, umowy cywilnoprawne pdf, diagnoza resocjalizacyjna…