Czas internacjonalizacji Wyzwania dla polskich uczelni

Autor: Marek Zimnak

Książka próbuje zapełnić pewną istotną lukę na rynku wydawniczym. Sytuacja szkolnictwa wyższego zmienia się dynamicznie i refleksja nad jego umiędzynarodowieniem staje się konieczna. Autorami są osoby które od wielu lat zajmują się rekrutacją. a następnie edukacją i „prowadzeniem” studentów cudzoziemców w naszym .Ich wiedza i doświadczenie. wsparte refleksją o charakterze naukowym. prawnym i organizacyjnym złożyły się na zawartość niniejszej publikacji.

Jej odbiorcami mogą – i powinni – być pracownicy uczelni zajmujący się marketingiem międzynarodowym. rekrutacją i opieką nad cudzoziemcami. którzy wybrali na miejsce edukacji nasz kraj. Mogą nimi być także dydaktycy. w tym zwłaszcza ci. którzy prowadzą specj

29.93: https://woblink.com/ebook/kompleks-bezpieczenstwa-w-regionie-azji-srodkowej-po-1991-r-marek-musiol-128045u

Cena:


Hashtag

Autor: Remigiusz Mróz

Jedna przesyłka zmieniła jej życie

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość. która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła. z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała. nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem. jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń. która miała zupełnie odmienić jej życie…

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość. przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że osoby te od lat uznawane były

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Żubry lubią jeżyny

Autor: Arkadiusz Szaraniec

W tej książce nic nie jest takie. jakie się na pierwszy rzut oka wydaje: bielik nie jest orłem. niedźwiedź nie jest misiem. żubry nie lubią żubrówki. a wilk jest daltonistą. Bocian zaś to nie sympatyczny Wojtek. tylko drapieżnik i wytrawny myśliwy. W dodatku bociany są dwa. Biały. dobrze wszystkim znany. który stale towarzyszy człowiekowi i do dobrego życia potrzebuje ludzkiego sąsiedztwa. oraz jego czarny kuzyn. który… wcale nie jest czarny. Ale jego. ukrytego w leśnej gęstwinie. wypatrzy tylko czujne oko. Łączy ich jedno: obu szkodzi rozwój cywilizacji. zanikanie łąk. małych pól i wycinka lasów.

Arkadiusz Szaraniec z prawdziwą pasją opowiada o naturze – tej dostępnej tylko dla wtajemniczonych i tej. która choć jest na wyciągnięcie ręki. staje się coraz mniej zrozumiała.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99role społeczne socjologia, lee child sto milionów dolarów, berlińska depresja, żniwiarz paulina hendel, dobry troll, praca klasowa dziady cz 2, jarosław kłaczkow, aleksandra derra, gejowskie, blanka lipińska kolejne 365 dni doci, bolesław prus lalka audiobook, hex commander, dno zofia nałkowska, maja lidia kossakowska bramy światłości tom 3, zasady ray dalio, twardziel laurelin paige pdf, nawałnica mieczy krew i złoto pdf, święta księga judaizmu i chrześcijaństwa, ćwiczenia ortograficzne klasa 3 do wydruku…