Format

EPUB.MOBI: 29968

https://woblink.com/ebook/love-and-mr-lewisham-herbert-george-wells-29968u

:

Cena:


SKYNET ARMIA CIENI

Autor: Caesar Starling

ZOBACZ FILM REKLAMOWY E-BOOKA!

 

„SKYNET ARMIA CIENI” Caesara Starlinga to powieść science fiction.

Akcja książki rozgrywa się w schyłkowej fazie wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a maszynami tworzącymi zbiorową. cyfrową świadomość określoną mianem SKYNET. Wydarzenia przedstawione w opowieści poznajemy śledząc przygody głównego bohatera Jessego Scotta. który będąc szeregowym żołnierzem bierze udział w złożonej operacji wojskowej. realizując powierzone mu zadanie cząstkowe. Wraz z przeprogramowanym Terminatorem. jako pilotem helikoptera udaje się w bezludne okolice jeziora Normana. aby tam zebrać dane wywiadowcze. jak również ocenić możliwości współdziałania człowieka z tego typu mas

33: https://woblink.com/ebook/pola-ksiezycowe-jan-drozdz-30144u

Cena:


:

:

Cena:


Krüger. Lis. Tom IV

Autor: Marcin Ciszewski

Stworzono go. by zadziwiał Świat. lecz on ten Świat postanowił podbić. 

Inteligentny. bezwzględny. drapieżny. Złodziej. 

Doskonale przystosowany do czasów. w których przyszło mu żyć.

Ostatni tom epickiej historii Krügera. Wielki finał. dramat człowieka w przededniu wybuchu największej wojny w historii świata. 

25 sierpnia 1939. Berlin. Wilhelm Krüger jest najbardziej poszukiwanym przestępcą w Niemczech. Powinien wyjechać.

przedtem musi jednak doprowadzić do konfrontacji z Iwanem Kolcowem. W drodze do celu sprzymierza się z Walterem

Schellenbergiem. szefem kontrwywiadu SS. Przełożony Schellenberga. Reinhard Heydrich. ma jednak wobec Krügera własne plany…

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Słodka niewola

Autor: Lynne Graham

Gaetano Leonetti nie chce nawet myśleć o małżeńskich kajdanach. jednak jego dziadek uczyni go prezesem rodzinnego banku tylko wtedy. gdy wnuk się ustatkuje. Chcąc przechytrzyć dziadka. Gaetano zawiera układ z Poppy Arnold. która pracuje w jego rezydencji. Mało powściągliwy styl bycia i sposób ubierania się z pewnością nie czynią z niej dobrej partii. dlatego właśnie ją Gaetano przedstawia jako swoją narzeczoną. Ma nadzieję. że kiedy dziadek pozna Poppy. zmieni zdanie co do ożenku wnuka. Jednak pracowita i opiekuńcza Poppy oczarowuje starszego pana. Gaetano wpada w pułapkę. którą sam zastawił…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


The First Men in the Moon

Autor: Herbert George Wells

Another H.G. Wells classic sci fi. The novel tells the story of a journey to the moon by the impecunious businessman Mr. Bedford and the brilliant but eccentric scientist Dr. Cavor. Bedford bankrupt businessman who is making a comeback by writing a play. through a series of circumstances. teams up with Professor Cavor a recluse scientist who does not realize his own potential. Together they build a contraption. sphere. that can cut off gravity waves. Once on the moon Bedford and Cavor find that they are not alone. After a few adventures they are detained by the Moonies referred to mostly in this story as Selenites. Will they be able to make it back to Earth and warn the people of the strange creatures? Or will they be caught and who knows what may happen to them in the long run. The novel can also be read as a critique of prevailing political opinions from the turn of the century. particularly of imperialism.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9kwestionariusz schematów younga pdf, narkiewicz anatomia pdf, dominik gzyra, robert grzybek, górzyński paweł, kłamczucha lockhart, złączeni zemstą doci, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, chemia żywności pdf, natalia bloch, gramatyka węgierska, narzeczona na chwilę, ksiązki online, tańcząca w ogniu pdf, podstawy pielęgniarstwa 2017 pdf, miasto w jordanii krzyżówka, bartosiak rzeczpospolita, andrzej miszczuk, kazimierz zakrzewski, ebook libra…