https://woblink.com/product-publication/download/127916/epub

1:

:

Cena:


Zosia i Maks. czyli afera za dużych spodni

Autor: Filip Porębski

Gdy potrzebujesz przyjaciela. rozejrzyj się wokół siebie. Może jest tam. gdzie do tej pory nie szukałeś?

Maks jest przekonany. że wakacyjny tydzień. który ma spędzić u dziadków. będzie najnudniejszym czasem w jego życiu. Ale kiedy na horyzoncie pojawi się Zosia. dziewczynka z sąsiedztwa. szybko okaże się. w jak wielkim był błędzie. Wkrótce tych kilka wspólnie spędzonych dni stanie się dla niego początkiem nowej. wspaniałej przygody…

Te zabawne perypetie dziewięciolatków skutecznie poprawią humor młodym czytelnikom. a przy okazji udowodnią. że przyjaźń to jedna z najfajniejszych rzeczy. jakie mogą się nam przydarzyć.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Stany małżeńskie i pośrednie

Autor: Kassjanowicz Dorota

Weronika po urodzeniu synów nie ma już dawnego ciała. za to stała się wcieleniem wielofunkcyjności. W ferworze codziennych obowiązków i wobec wiecznej nieobecności męża w domu już zapomniała. że jest kobietą. Przyjaciółki Weroniki również nie mają łatwo. Dla Agaty. nauczycielki matematyki. praca w szkole jest zdecydowanie poniżej ambicji. Chciałaby coś w swoim życiu zmienić. ale zawsze kończy się tylko na chęciach… Jowita na co dzień jest stylistką-wizażystka. lecz tak naprawdę marzy o wystawach swoich grafik w galeriach całego świata. Ale najbardziej o poprawieniu relacji z nastoletnią. zbuntowaną córką. Na szczęście może liczyć na zakochanego w niej Szweda. Erlinga. Jeżeli tylko uda mu się wreszcie wrócić z obserwacji żubrów w Białowieży… Izka. wiolonczelistka

:

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Śmieciowi ludzie

Autor: Meszko Tadeusz

Na wykopaliskach w Grecji Ann Laskowski odnajduje szkielet opisanego przez Homera w Odysei centaura Eurytiona. W Nowym Jorku podczas akcji Greenpeace „Uwolnij śmieci”. zostaje porwany pewien bezdomny. Na filmie wykonanym z drona widać. że z głowy jednego z porywaczy wyrastają rogi.

Terry Mykonos. były wojskowy. a obecnie pracownik organizacji charytatywnej „Lost in Life” zauważa. że nie jest to pierwsze zniknięcie jego podopiecznego. biorącego udział w programie medycznym „Pokaż nam swój kod. a damy ci zdrowie”. Postanawia przyjrzeć się bliżej tym przypadkom. W nieoficjalnym śledztwie pomagają mu przyjaciele: miłośniczka pływania i rocka symfonicznego Subira oraz miłośnik ekspresjonizmu niemieckiego – informatyk Federico.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena:księgi tory, audio buk, dorota bartyzel, niegrzeczny szef, edmund piszcz, pamiętnik z powstania warszawskiego tekst, sprawdzian z lektur gimnazjum pdf, historia starożytnych greków, olivia gates, fibak chirurgia, ewolucja życia sprawdzian, angele dei, erin beaty, liczebniki niemiecki ćwiczenia pdf, pantałyku…