Rozprawa o osobie

Autor: Adam Gosławski z Bebelna

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równol

24.9: https://woblink.com/ebook/athenia-milosc-i-torpeda-piotr-kitrasiewicz-28196u

Cena:


1

:

:

Cena:


Tak jakby dziennik

Autor: Julka Quick

Cześć! Jestem Julka. W sumie to lubię robić sporo rzeczy: fotografować. czytać. śpiewać. grać na gitarze. szyć… Ale najbardziej lubię pisać. więc postanowiłam. że zacznę regularnie prowadzić coś w rodzaju dziennika. Mam nadzieję. że nie zapomnę o tym jutro. bo moja pamięć nie należy do najwybitniejszych.

Poznajcie też moich przyjaciół: Emę. która potrafi godzinami gadać o morświnach. Zosię. która potrafi godzinami gadać o rugby. i Julka. który potrafi godzinami gadać… Po prostu gadać.

Julka. w internecie Quick. prowadzi popularny kanał na youtube. Lubi gadać do kamery i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała ta książka!

Wy: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788380752498: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/o-wiele-wiecej-kim-holden-28276u

Cena:dwagrosze.com, detektyw pozytywka ebook, kato tata pdf, panny z wilka audiobook, anna rynkowska, myszka hania, tata jest potrzebny mp3, gromowładni czy cesarscy, jak zostać pisarzem, sprostowanie protokołu powypadkowego, podnieś głowę, unorthodox. jak porzuciłam świat ortodoksyjnych żydów, ósme niebo, karol marks i fryderyk engels, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii pdf, idiomatycznosc, chłopiec w pasiastej piżamie książka pdf, materiały do nauki angielskiego pdf…