ISBN

9788378598442: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/klatka-marzena-orczyk-wiczkowska-31899u

Cena:


Bałagan. jaki zostawisz

Autor: Carlos Montero

Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera

Raquel jest typową hiszpańską trzydziestolatką: nie ma dzieci. pracuje dorywczo. ma za sobą epizod depresyjny. a jej mąż jest bezrobotnym pisarzem. Kiedy w końcu udaje się jej zdobyć półroczne zastępstwo w szkole średniej w Novariz. nie waha się ani chwili. Jednak senne i mroczne miasteczko od początku budzi jej niechęć. Kiedy dociera do szkoły. dowiaduje się. że Viruca. poprzednia nauczycielka. popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia pracy Raquel otrzymuje anonimowy liścik z narysowaną szubienicą i pytaniem:

„A tobie ile czasu zostało do śmierci?“

Raquel chce dotrzeć do prawdy. Co stało się z Virucą? Czy to samo przydarzy się i jej? I dlaczego niektóre ślady prowadzą do jej męża?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788364523922: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-dowodcy-rosomaka-marcin-ogdowski-jacek-dutkiewicz-32064u

Cena: Jacek Dutkiewicz


ISBN

9788380643529: Wydawnictwo

Format

48: https://woblink.com/ebook/latopisiec-litwy-i-kronika-ruska-ignacy-danilowicz-32143u

Cena:ksiazka erotyk, oczyszczanie duszy, włam się do mózgu pdf download, wujaszek wania pdf, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, jolanta kaleta, teajtet, sekret heleny, emergency 4: global fighters for life, historia xix wieku, inwigilacja pdf, rene goscinny jean jacques sempe mikołajek, injustice 2 poradnik, wielka księga nalewek, katedra w barcelonie audiobook, mikolajek online…