ISBN

9788381190510: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dolina-mgiel-cz-i-droga-wojownika–30832u

Cena:


ISBN

9788379007912: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedziane-szczescie–31668u

Cena:


Słońce. wyspa… seks

Autor: Joss Wood

„W głowie Rory odezwał się głos rozsądku. To. co nas łączy. to tylko seks. Nie zakochuj się. Nie oczekuj kwiatów. Wielkie oczekiwania zawsze kończą się zawodem. Nie da się uwieść tej wyspie. zachodowi słońca ani namiętności w oczach Maca. Nie zepsuje tego wspaniałego doświadczenia. pozwalając. by jej umysł został uwiedziony podobnie jak ciało”.

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Pielęgniarstwo internistyczne

Autor: Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

II uaktualnione wydanie publikacji. która zyskała uznanie wielu Czytelników. Ogromnym atutem książki jest sposób prezentowania wiedzy – zwięzła forma. syntetyczne omówienie postępowania pielęgniarskiego w poszczególnych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem najważniejszych problemów pielęgnacyjnych.

Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i pielęgniarek pracujących na oddziałach internistycznych. a także przygotowujących się do egzaminów w ramach kształcenia podyplomowego. Może być również pomocna dla osób sprawujących profesjonalną opiekę. np. dla pracowników socjalnych lub asystentek osób przewlekle chorych.

W książce omówiono:

Zagadnienia ogólne:<

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:fiasko niepowodzenie, slovník, wprowadzenie do filozofii pdf, badanie fizykalne w pielęgniarstwie pdf, kopyra, kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz, książka 365 dni pdf, konstytuowanie, pielęgniarstwo kardiologiczne pdf, dzień m, miłość po sąsiedzku pdf, pracownik umysłowy, nizioł metodyka rozwiązywania zadań z mechaniki pdf…