Niespodziewane zauroczenie

Autor: Booth Karen

Wystarczyło jedno spojrzenie w błękitne oczy dziecka. by Aiden uwierzył. że to jego syn. Małego Olivera przywiozła Sarah Daltrey. twierdząc. że jest on owocem romansu Aidena z jej zmarłą niedawno przyjaciółką. Sarah zostaje u Aidena. by nauczyć go opieki nad synem. Aiden świetnie radzi sobie z chłopcem. coraz częściej jednak jego wzrok skupia się na pięknej Sarah…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/129550/epub

1: Autor

:

Cena:


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381373470: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


Tyrael. Zaprzeczenie

Autor: Olbrich Marek

Nie taki archanioł święty. jak go Biblia maluje.

Wszystko zaczęło się niewinnie. On. ona. wycieczka. zaćmienie. Miłość. Bezpieczeństwo. Prawda. Prawda…

Nie tak się zaczęło. I nie wtedy. A kiedy? Setki lat temu? Tysiące? I kiedy się skończy? Jak? Skończy się?

Jak pokonać kogoś. kogo pokonać się nie da? Nadchodzi zagrożenie. wymagające zawiązania sojuszu. o którym żadnemu ze światów się nie śniło. Ale nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych środków. Trzeba będzie poruszyć niebo i ziemię. I piekło też. I samego diabła poprosić o pomoc. I niejednego demona. I zastępy aniołów. Tylko Boga znaleźć nie można…

Archanioł Tyrael będzie musiał przerwać swoją wędrówkę po ziemi. po różnych życiach i ciałach. po obskurnych hotelach. Cz

:

Cena:uor pdf, jacek klawe, dwupłat, donosiciele, metoda pest pdf, kochaj mnie czule, czy psychodeliki uratują świat, wolfenstein new colossus poradnik, kocia kołyska pdf, słowiańscy królowie lechii pdf, magia wskrzesza, biologia klasa 7 sprawdziany pdf, podstawy fizyki halliday pdf, harari 21 lekcji, cudaczek-wyśmiewaczek…