Ekonomia międzynarodowa Tom 1

Autor: Maurice Obstfeld

Nowe wydanie bestsellerowego podręcznika z zakresu ekonomii międzynarodowej. Publikacja składa się z dwóch niezależnych tomów poświęconych handlowi i finansom międzynarodowym. Autorzy. aby pomóc studentom zrozumieć i zapamiętać podstawy logiki ekonomii międzynarodowej. na każdym etapie ilustrują zagadnienia teoretyczne odpowiednimi rzeczywistymi danymi statystycznymi oraz przykładami problemów polityki gospodarczej.

Zawartość podręcznika została dokładnie zaktualizowana. a większość rozdziałów gruntownie zmieniona. Zmiany te są odpowiedzią zarówno na sugestie czytelników. jak i na kilka ważnych zdarzeń dotyczących teoretycznych i praktycznych aspektów ekonomii międzynarodowej.

Oprócz zmian strukturalnych autorzy zaktualizowali podrę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

sprawa honoru książka, systemy zapisywania liczb sprawdzian kl 4 pdf, życie bez ciebie, niemiecki pdf, wszystkie zasady ortograficzne test, prawoznawstwo pdf, cyberświat, piekni.pl, opowiadania darmowe, owady niższa klasyfikacja, na tabliczkę sposób nowy sama wchodzi ci do głowy, obsesja katarzyna berenika miszczuk, krzysztof korzeniowski, mechatronika pdf, optyka fizyka gimnazjum sprawdzian, szkoła xxi wieku, meg adams, pillars of eternity poradnik pdf…