Esencja zła

Autor: Amelia Misiak

Z czym zazwyczaj kojarzy się dzieciństwo? Sielanka. beztroska. brak zmartwień… A jeśli któregoś dnia okazałoby się. że nie jesteś zwyczajnym dzieckiem? Że musisz zostawić wszystko to. co tak dobrze znasz. i spróbować zmierzyć się z siłami. które wydają się niemożliwe do pokonania?

Lila wraz ze swoimi rodzicami i towarzyszami rusza na spotkanie samej Istoty Zła. podporządkowującej sobie całe rzesze kobiet. które nie cofną się nawet przed tym. by poświęcić własne dziecko. Tajemnicza sekta. a może dobrze zorganizowana grupa przestępcza? Czy mała dziewczynka ma jakiekolwiek szanse w starciu z ogromną machiną zła?

Jenny umierała. Była tego pewna. Rana na jej nodze znowu zaczęła krwawić i zapach posoki zaczął intensywnie rozchodzić się po lesie. Kobi

28: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-snow-michal-galwa-126499u

Cena:


Czaszkowiercy

Autor: Brian Staveley

Brian Staveley powraca do świata nagradzanego cyklu „Kronika Nieciosanego Tronu”

Świetny prequel. w którym towarzyszymy intrygującej bohaterce «Kroniki Nieciosanego Tronu». Staveley udowadnia. że jest mistrzem w budowaniu światów i tworzeniu fascynujących. nietuzinkowych postaci oraz niezrównanym gawędziarzem.- Beauty in Ruins.

Pyrre Lakatur. jako wierna wyznawczyni boga śmierci. nie uważa się za morderczynię. tylko kapłankę. Aby jednak zostać nią oficjalnie. musi przejść ostateczną Próbę: zabić siedem osób. które opisuje starożytna pieśń. Wśród nich ma się znaleźć człowiek. „który sprawił. że twój umysł i ciało miłością się rozśpiewały”. Pyrre zaś nie jest pewna. czy kiedykolwiek kogoś kochała. Jeśli jednak się nie zakocha i nie złoży ukochanej osoby w ofierze. nie zaliczy Próby. A Pyrre nie cierpi przegrywać. Tak rozpoczyna się jej podróż do miasta dzieciństwa tropem jedynego mężczyzny. który kiedyś zdołał poruszyć jej serce… Musi tam stawić czoło nie tylko wymaganiom Próby. ale też strasznym wspomnieniom i mrocznemu kultowi okrutnych bóstw.

Epicka i poetycka. przesiąknięta krwią opowieść o poszukiwaniu niemożliwego. od której nie sposób się oderwać. – Kevin Hearne. autor cyklu „Kroniki Żelaznego Druida”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Medycyna defensywna

Autor: Daria Bieńkowska

„W konkluzji zawarta jest myśl. że zawsze w prawie deliktów. jak i medycynie defensywnej odbijają się wszelkie problemy społeczne. kulturowe. etyczne i prawne. które dotyczą tak procesu tworzenia prawa. jak i polityki jego stosowania. Autorka zdaje sobie sprawę z trudności. jakie wiążą się z poszukiwaniem właściwego rozwiązania. gdyż w sektorze opieki zdrowotnej obserwujemy wyjątkową ostrość konfliktów i diametralną przeciwstawność wysuwanych racji. Taka postawa świadczy o jej dojrzałości naukowej”.

Z recenzji prof. zw. dr hab. Zdzisława Brodeckiego

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 34


ISBN

9788380875906: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/autobus-energii-jon-gordon-126574u

Cena:


ISBN

9788375156201: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rywalka-jones-sandie-127913u

Cena:


1

:

:

Cena:


Zarządzanie i inżynieria produkcji. Wybrane zagadnienia

Autor: Joanna Kurowska-Pysz

Zaawansowane technologicznie i organizacyjnie procesy zachodzące w nowoczesnych przedsiębiorstwach coraz częściej wymagają interdyscyplinarnego podejścia. Niezbędne obszary wiedzy o organizacji i zarządzaniu konfrontowane są z indywidualnymi rolami. jakie odgrywają w swoich

organizacjach liderzy. kierownicy. menedżerowie. specjaliści. Przed pracownikami zarządzającymi procesami produkcyjnymi stawiane są obecnie wielowymiarowe wymagania w sferze kwalifikacji. umiejętności i doświadczenia. których spełnienie warunkowane jest koniecznością gruntownej znajomości rozległych tematycznie zagadnień. Umiejętne łączenie wiedzy z dziedziny zarządzania oraz inżynierii produkcji jest niezwykle przydatne. zarówno w rozwiąz

30: https://woblink.com/ebook/odcienie-bezpieczenstwa-obszary-badan-kierunki-rozwoju-marek-walancik-paulina-polko-127714u

Cena: Paulina Polko


Instruktaż nadmierny

Autor: Wiesław Sokoluk

W 1987 roku w polskich szkołach pojawił się podręcznik do edukacji seksualnej. O seksie mówił bez ogródek. radził. jak podjąć decyzję. jak się kochać. by było przyjemnie. jak nie zajść w ciążę. Związki homoseksualne prezentował jako nieróżniące się od heteroseksualnych. Nie straszył seksem w pojedynkę. W szkołach utrzymał się tylko dwa miesiące. Konserwatyści okrzyknęli go „podręcznikiem masturbacji i defloracji”. Postępowcy w zasadzie go nie bronili. uznając za zbyt progresywny. Protestowała tylko młodzież. bo wreszcie ktoś odpowiedział na pytania. które zadawała w szkole i stawiała w listach do seksuologów.

Wiesław Sokoluk. pomysłodawca i główny autor podręcznika. opowiada Agnieszce Kościańskiej. jak to się stało. że to właśnie on go stworzył. Jaką drogę intelektualną i życiową przeszedł? Co chcieli wiedzieć młodzi ludzie. którzy pisali do niego listy. z czym przychodzili do poradni. jakie tematy drążyli na lekcjach? Skąd wiedział. jak pisać. by trafić do serc nastolatków? I co stało się później?

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 26.9


ISBN

9788324054534: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/content-rebecca-lieb-jaimy-szymanski-126773u

Cena: Jaimy Szymanskimagdalena bieniek, językowe podstawy obrazu świata, kanal dystrybucji, lektor bernhard schlink, dermatologia książka, kynologia książka, raz w roku, sztuka ludyczna, niepokorny mężczyzna kristen ashley pdf, prosty układ figaro, socjologia książki pdf, biologia molekularna bakterii, książki po niemiecku pdf, między bajki włożyć frazeologizm, celibat opowieść o miłości i pożądaniu pdf, jak pisać listy…