Dowód życia

Autor: Piotr Semla

Jednych interesuje astrologia. więc pośród gwiazd szukają swych mentorów.Inni są malarzami i kolorami swojej duszy ożywiają płótna.Jeszcze inni sprzedają kwiaty. by ich pięknem przyozdabiać świat. Ktoś tworzy historię i zmienia losy świata.Ktoś inny jest badaczem i karmi ludzkość geniuszem swego umysłu. Istnieją ludzie szczęśliwi. żyjący w domach zbudowanych z miłości.I ludzie samotni – którym noc zwierza się ze swych tajemnic. Wszyscy kimś są i dokądś zmierzają… A ja? Ja tylko piszę wiersze… Tym właśnie jestem. Wspomnieniami. Pragnieniami. Bólem i chwilami szczęścia…I o tym właśnie piszę. O sobie. Bo muszę pokazać. że istnieję. To ja. Mój dowód życia.Piotr SemlaZaczynałem pisać na maszynie jeszcze jako dziecko. Na początku tworzyłem wiersze. W wieku czternastu lat napisałem swoją

10: https://woblink.com/ebook/liscie-marcin-rabka-8572u

Cena:


Sprawa Chodorkowskiego

Autor: Adam Michnik

Książka opowiada o sprawie Michaiła Chodorkowskiego. skazanego przez Sąd Rosyjski i umieszczonego w ciężkim więzieniu za sprzeciw wobec polityki Kremla. Opowiada o współczesnej Rosji. mówi o prawach człowieka i obywatela oraz analizuje sytuację prawną panującą w systemie jurysdykcyjnym. ekonomicznym i społecznym Rosji. Jest niezbędną pracą dla zrozumienia współczesnej polityki rosyjskiej i rosyjskiego społeczeństwa. Książka została uzupełniona korespondencją pomiędzy więźniem Michaiłem Chodorkowskim a Adamem Michnikiem.   Książka opowiada o sprawie Michaiła Chodorkowskiego. skazanego przez Sąd Rosyjski i umieszczonego w ciężkim więzieniu za sprzeciw wobec polityki Kremla. Opowiada o współczesnej Rosji. mówi o prawach człowieka i obywatela oraz analizuje sytuację prawną panującą w systemie jurysdykcyjnym. ekonomicznym i społecznym Rosji. Jest niezbędną pracą dla zrozumienia współczesnej polityki rosyjskiej i rosyjskiego społeczeństwa. Książka została uzupełniona korespondencją pomiędzy więźniem Michaiłem Chodorkowskim a Adamem Michnikiem. Eseje zawarte w książce – pisane językiem żywym. zaangażowanym  to ważne świadectwo współczesnej Rosji. Rosji Władimira Putina i – czy chce on tego czy nie – Michaiła Chodorkowskiego. Andrzej Brzeziecki. redaktor naczelny ”Nowej Europy Wschodniej”. Nie wiem jaka przyszłość czeka Rosję. Jako niepoprawny antysowiecki rusofil – jestem optymistą. Rosję czeka ciernista droga do demokracji. tak jak ciernistą drogę przebyły zachodnie demokracje. Chodorkowski jest jednym z tych ludzi. którzy zmieniają świat. miast przystosowywać się do niego. Dlatego jestem pewien. że Chodorkowski należy już dziś do najwybitniejszych postaci w całej rosyjskiej historii. Szczęśliwy jest naród. który ma takich ludzi w swoim państwie. Adam Michnik. redaktor naczelny ”Gazety wyborczej”.  ‚

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 20.9


ISBN

9788379001576: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/spirala-aleksander-janowski-9141u

Cena:cham niezbuntowany pdf, ps wciąż cię kocham pdf, bez sensu, dywizjon 303 szczegółowe streszczenie, metodologia badań w pielęgniarstwie, spodziewał, dzieci księży pdf, pop piosenki, niewola u tatarów, jak robić zdjęcia nocą nikon, sandor marai żar, jarosław iwaszkiewicz opowiadania, audiobook co to, most do therabiti, anna kamińska pis, holistyczne ścieżki zdrowia, pamięć kulturowa, mistrz i małgorzata mobi, cele taktyczne, szkoła animacji…