ISBN

9788380641242: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/zycie-hieronima-savonaroli-epizod-z-dziejow-florencji-piotr-klemens-kantecki-31626u

Cena:


Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1

Autor: Philip G. Zimbardo

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej. podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom. jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo. zwany „twarzą i głosem psychologii”. wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak. by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału. a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady. ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życi

39.8: https://woblink.com/ebook/najslynniejsze-rewolucje-i-zamachy-stanu-maciej-antosiewicz-erik-durschmied-32392u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. Tom pierwszy. Część druga: Dzieje starożytne od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami. Najazdy Rzymian na Germanię w końcu I. w. przed Ch

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-trzecia-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-zmiana-stosunku-polski-do-niemiec-czech-i-slowian-zaodrzanskich-wilhelm-boguslawski-31608u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31845/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo

E-bookowo: Format

31737

https://woblink.com/product-publication/download/31737/epub: 1

Cena:bolkowski teoria obwodów pdf, dragon age utracony tron, książki o tematyce psychologicznej, mroczna arena, bandażowanie klatki piersiowej, hausner andrzej, publio opinie, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach, książki obyczajowe polskich autorów, podróże z charleyem, stary człowiek i morze epub, angielski matura ustna pdf, krótka piłka, katarzyna surmiak domańska, przez mroczny portal, asztawakragita, król edyp sofokles pdf, parabellum: głebia osobliwości…