Medyczne skutki terroryzmu

Autor: Przemysław Guła

Na rynku wydawniczym istnieje szereg cennych publikacji poświęconych zjawisku terroryzmu. „Medyczne skutki terroryzmu” nie są jednak publikacją konkurującą z większością literatury przedmiotu. ponieważ skupiają się na reagowaniu na następstwa zamachów.

Poza pracą służb kontrterrorystycznych i policyjnych miejsce zamachu jest polem działania służb ratowniczych. To także zagadnienia związane z koordynacją działania służb ratowniczych od etapu dysponowania. kierowania akcją ratowniczą. pracą szpitali aż do roli medycyny sądowej w kontekście identyfikacji ofiar i oceny mechanizmów urazu. W publikacji uwzględniono także zagrożenia o charakterze CBRN oraz możliwości cyberataków na sieci teleinformatyczne ochrony zdrowia.

40: https://woblink.com/ebook/apostol-kazachstanu-i-swiadek-ewangelii-aleksander-posacki-30325u

Cena:


Jak uwieść męża

Autor: Kristi Gold

Nasira uciekła od męża. bo w jej małżeństwie źle się działo. Wkrótce Sebastian odnajduje żonę w Teksasie i oświadcza. że nie wróci bez niej do domu. Korzystając z rady przyjaciółki. Nasira zaczyna rozbudzać w mężu namiętność. kusi go i odpycha. Sebastian robi wszystko. by ponownie uwieść swą niedostępną teraz żonę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Salomon Creed

Autor: Simon Toyne

Jak można ocalić kogoś. kto jest martwy?

 

„Thriller z wartką akcją. który okazuje się świetną lekturą. Idealny dla fanów powieści Lee Childa” The Sun

 

Na pustyni w Arizonie rozbija się samolot. Kiedy Salomon Creed wydostaje się z wraku. w głowie ma tylko jedno: musi uratować mężczyznę. który znajduje się w niebezpieczeństwie. 

 

W miejscowości znajdującej się w pobliżu miasta o nazwie Redemption Holly Coronado uczestniczy w pogrzebie swojego męża. mężczyzny młodego i silnego. Czy jego śmierć rzeczywiście była nieszczęśliwym wypadkiem czy może czymś o wiele straszniejszym?

 

Tylko jeden człowiek może odkryć prawdę i jest nim Salomon Creed. Po spotkaniu z Holly. Creed wie. że musi zrobić wszystko. by ujawnić mroczne. skrywane przez dziesięc

39.9: https://woblink.com/ebook/krawcowa-z-madrytu-maria-duenas-30454u

Cena:


Wilcza godzina

Autor: Andrius Tapinas

Wilno A.D. 1905

Wynalazek alchemików z Uniwersytetu Wileńskiego wywrócił życie w Europie do góry nogami. Teraz między miastami Aliansu latają potężne sterowce. po ulicach jeżdżą karety parowe. porządku pilnują golemy. a mechanicy konstruują automatony.

Wilno wyrwało się ze szponów Imperium Rosyjskiego i stało się wolnym miastem – ośrodkiem postępu. nauki i mistyki. A teraz grozi mu niebezpieczeństwo.

Tajemnice alchemiczne. przebiegli szpiedzy. tajne organizacje. miłosne intrygi. przerażające morderstwa. okrutne potyczki w wileńskiej przestrzeni powietrznej. ponure podziemia i dobrze znane postaci historyczne przedstawione w nowym świetle. Przygotujcie się na grozę i niebezpieczeństwa w pierwszej litewskiej powieści steampunkowej!

Śledźcie wydarzenia i czekajcie. aż wybije… WI

15.99: https://woblink.com/ebook/patrze-monika-mostowik-31437u

Cena:


Paryż z marzeń

Autor: Dani Collins

Natalie Adams wcześnie straciła całą bliską rodzinę. a teraz samotnie wychowuje pięcioletnią córkę. Odpowiedzialność – za dziecko. za dom. za pracę – to jej dewiza życiowa. Jednak gdy wyjeżdża służbowo do Paryża. pragnie choć przez chwilę poczuć się wolna. Poznaje Aleksandra Makricostę. współwłaściciela hoteli. dla którego pracuje. i nie zastanawia się długo. gdy on próbuje ją uwieść. Zawsze skrycie marzyła o szalonym romansie. Tyle że ich spotkanie okazuje się dużo ważniejsze niż przygoda na jedną noc i wszystko zaczyna się komplikować…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


ISBN

9788377737903: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-bezglutenowa-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-30644u

Cena:


Wiatr od jezior

Autor: Katarzyna Enerlich

Rok 1922. Większość mieszkańców Zełwąg w pobliżu Mikołajek. tworzących niezwykle zżytą społeczność. staje się mormonami.

Rok 1998. W podmrągowskich lasach ktoś podpala na kamieniach ofiarnych zabite zwierzęta. Anna Sołowiecka. dziennikarka „Głosu Mrągowa” chce dociec. kim jest sprawca i dlaczego to robi. Jednocześnie próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojej przyjaciółki. mimo iż policja przyjęła wersję samobójstwa. Ma przeczucie. że obie sprawy coś łączy.

W mieście pojawia się czarnoskóry Bernard Mulunda Mayingo Bajohr. Spotkanie z nim prowadzi do odtworzenia przedwojennej historii Zełwąg. Fakty zaczynają się ze sobą splatać. Niespodziewanie jednak dziennikarska dociekliwość staje się śmiertelnie niebezpieczna.

 

Wydawnictwo: M

Cena:


Sztuka obrony

Autor: Lew Poługajewski

Większość szachistów woli atakować niż się bronić. Skutkiem tego technika gry w defensywie często jest ich najsłabszą stroną. Książka wyjaśnia podstawy gry obronnej. Zawiera również wiele testów pozwalających Czytelnikom na przećwiczenie swoich umiejętności. Obejmuje m.in. następujące tematy:

Budowanie blokady

Uproszczenia

Aktywna obrona i kontratak

 Lew Poługajewski przez ponad trzydzieści lat był jednym z czołowych arcymistrzów szachowych i kilka razy pretendentem do tytułu mistrza świata. Jego książki Grandmaster Achievement oraz Grandmaster Performance zostały powszechnie uznane za współczesną klasykę. Jakow Damski jest rosyjskim komentatorem telewizyjnym i radiowym oraz dziennikarzem.

Wydawnictwo: RM

Cena: 29.9far cry 3 sterowanie, administracja zespolona a niezespolona, zwiadowcy ruiny gorlanu audiobook, wysoko w trawie, justyna ożegalska-trybalska, robert krzysztofik, języczni, młody sherlock holmes, wędrówki childe harolda, potrawy mączne, aleksandra rak, różnice indywidualne strelau pdf, tajemniczy mężczyzna kristen ashley pdf, antropologia widowisk pdf, wais-r interpretacja wyników, ocena ekg, zloty dukat…