Pablo Escobar pod lupą

Autor: Juan Pablo Escobar

Nowa. szokująca książka syna Pablo Escobara. ujawniająca nieznane kulisy powstania największej potęgi narkotykowej historii.

W swojej drugiej książce Juan Pablo Escobar powraca do mrocznych wydarzeń sprzed lat. które legły cieniem na jego życiu i na historii jego kraju. Oddaje głos potomkom ofiar swojego ojca. jego sojusznikom i największym wrogom. by móc spojrzeć na znane fakty z innej perspektywy.

Biorąc pod lupę sposoby i środki. jakich Escobar użył. żeby dojść do tak ogromnej władzy i fortuny. jego syn ujawnia liczne. dotychczas nieznane lub skrywane fakty. zdarzenia i niespodziewane sojusze. Ukazuje nowe szczegóły związków Escobara z grupą wywrotową M-19. opowiada tragiczną historię osobistego pilota Escobara i informatora DEA Barry’ego Seala oraz odkrywa nowe fakty o udziale swego ojca w międzynarodowych schematach korupcyjnych.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


1

:

:

Cena:


Nie mogę ci się oprzeć

Autor: Karen Booth

Charlotte robiła w życiu rozmaite rzeczy. ale nie odnalazła swego powołania. Teraz prosi brata. właściciela luksusowego hotelu na Manhattanie. by powierzył jej sprzedaż apartamentów na najwyższych piętrach. Otrzymuje zgodę na sprzedaż części z nich. Pozostałym apartamentami dysponuje jej były kochanek. Charlotte nadal go pożąda. wie także. że jej widok ciągle rozpala jego zmysły…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99wyd difin, arwen elys dayton, czasopisma pdf, pacjentka mobi, słownictwo b2 angielski pdf, rzeka z powieści miłosza, agnieszka jagiełło, piekni pl, tombak michał, neuropsychologia studia, aneta michalak, tomasz rawski, zanurzeni w liczbach, atlas anatomiczny człowieka on line, ewa barańska, jan misiak, ślepnąć od świateł świat książki, fizjoterapia pdf, mentalizm, sójka zielińska historia prawa, blanka lipińska audiobook, jakub bartoszewski, metodologia badań psychologicznych notatki, vi keeland przebaczenie, najlepsza książka mroza, agnieszka wencel…