Zaopiekuj się mną. Bari. wymarzony piesek. Tom 33

Autor: Holly Webb

Laura jest bardzo szczęśliwa. gdyż spędza całe wakacje w domku letniskowym nad morzem. w ośrodku. gdzie pracuje jej mama. Dziewczynka wie. że do pełni szczęścia brakuje jej tylko psa. z którym mogłaby chodzić na długie spacery po plaży i po nadmorskich klifach. Pewnego dnia do ośrodka przyjeżdża rodzina z przepięknym spanielem Barim.

 

Dziewczynka zauważa jednak. że gdy rodzina spędza radośnie czas na plaży. szczeniak zostaje sam w domu. Widać od razu. że jest bardzo samotny i nieszczęśliwy. Laura postanawia się nim zaopiekować. Wraz z pieskiem wspólnie spędzają czas i świetnie się bawią. Zostają nierozłączną parą przyjaciół.

 

Nieubłaganie zbliża się jednak koniec wakacji… Co się wydarzy. kiedy nadejdzie dzień. w którym Laura i Bari będ

:

Cena:


Zostań do rana

Autor: Agnieszka Krakowiak-Kondracka

Kobieta po przejściach. mężczyzna z przeszłością i… gromada porzuconych czworonogów. Będziesz śmiać się przez łzy! Bo Agnieszka Krakowiak-Kondracka jak nikt inny opowiada historie z życia wzięte. Dowiodła tego w Jajku z niespodzianką i Cudzych jabłkach.

Pieczołowicie wznoszony przez lata szklany zamek Baśki rozpadł się z dnia na dzień niczym domek z kart. Andrzej. którego przysięgała kochać w zdrowiu i w chorobie. na dobre i na złe. póki śmierć ich nie rozłączy. odszedł do innej. Z litości zostawił Baśce dom na prowincji (mieli tam. z dala od stolicy. zbudować swoje szczęścia). ale przywłaszczył sobie wspólnie tworzony przez ostatnie lata projekt architektoniczny. Nie oponowała. nie miała siły. Samotna kobieta z wielkiego miasta uwięziona na odludziu. bez pracy i dochodów… Z rozpaczy zaczęła przygarniać psy – obolałe. porzucone. niekochane. A one odwdzięczały się z nawiązką. poza jednym – choć bardzo próbowała. nie potrafiła zdobyć zaufania największego i najgroźniejszego z nich. Baszira. A jednak wciąż wierzyła. że wszystko się ułoży… Gdyby tylko nie wypadek i ta przeklęta złamana noga!

Kto pomoże samotnej kobiecie na skraju bankructwa? Taka może liczyć co najwyżej na pomoc recydywisty! Kostek ma za sobą mroczną i tajemniczą przeszłość. Może właśnie dlatego jako jedyny potrafi zdobyć zaufanie Baszira? Czy uda mu się oswoić również Baśkę? Czy najzdolniejsza na roku pani architekt odzyska wiarę w siebie i zbuduje na nowo swoje „szklane gniazdo”?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


ISBN

9788380644250: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/o-falszywej-historii-jako-mistrzyni-falszywej-polityki-jozef-szujski-32290u

Cena:


https://woblink.com/ebook/gdy-slowa-zawodza-julie-buxbaum-32376u

https://woblink.com/product-publication/download/32376/epub: 1

:

Cena:


ISBN

9788328707566: Wydawnictwo

Format

29.6: https://woblink.com/ebook/nareszcie-mam-czas-jolanta-sawicka-tony-crabbe-32151u

Cena:


Psychologia sprzedaży

Autor: Brian Tracy

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.

Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.

W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym wa

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99marcin romanowski, król dama walet, mit o prometeuszu audiobook, zjazd rodzinny, find me andre aciman, piotr mamet, laila shukri kim jest, john milton raj utracony pdf, monika namysłowska, estj, nana emil zola, divinity original sin 2 solucja, darmowe ebooki online, brandon mull pozaświatowcy, red book, komorki sie pani pomylily, riverdale dzień wcześniej, skuteczny menedżer, kłamstwa którymi żyjemy pdf, wędrówki dusz, śledztwo od kuchni, maciej samcik kontakt…