Tańczący z gwiazdami

Autor: Katarzyna Gołąbek

Album „Tańczący z gwiazdami”. to tom I nowego albumu z serii projekcji malarsko-poetyckich Katarzyny Gołąbek – White. stworzony we współpracy z malarzami surrealistycznymi. prezentującymi kierunek zwany – realizmem magicznym. Tym razem album stanowi bardzo interesujące połączenie malarstwa Mariusza Zdybała. który swój pierwszy album wydał jeszcze w 1998 roku w Berlinie. z poezją Katarzyny i Zbyszka Kowalkowskiego.

„Tym razem. w połączeniu z delikatnym odcieniem melancholii Mariusza. Ten wyjątkowo subtelny artysta. malujący tak delikatnie i metaforycznie urzekł mnie i bardzo pragnąłem. aby zechciał wejść we wszechświat duszy Kasi ze swoją galaktyczną „Tańczącą z Gwiazdami” duszą. Wierzyłem. że uda się uzyskać coś nowego i wspaniałego. W trakcie opracowywania album

31.99: https://woblink.com/ebook/maszkaron-pustkowiak-patrycja-125230u

Cena:


ISBN

9788324167326: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/oslepiona-ewa-ratajczyk-nash-tina-125725u

Cena:


Zanim zawieje wiatr

Autor: Katarzyna Wójcik

Ile zdołasz poświęcić. by zdobyć klucz do niewyobrażalnej potęgi?

Wiele wieków temu chciwość spopieliła królewskie ziemie. Pamięć o wojnie. która z najgłębszych czeluści wywabiła bestie. a z cienia – zaciekłych wojowników. dawno już się zatarła. Przetrwała jedynie legenda o kamieniach Lyshanach i ich mocy.

Wiele lat po tych wydarzeniach młody Yun decyduje się opuścić rodzinną wioskę. Impulsem do wyprawy jest lęk o życie najbliższych i słowa zakapturzonego Nieznajomego. Wkrótce Yun poznaje ambitną młodą alchemiczkę Minę oraz skrytobójcę Garetta. by wraz z nimi wyruszyć w podróż po Czterech Krainach. Wspólnie mierząc się z napotykanymi niebezpieczeństwami. tworzą osobliwą drużynę. W dążeniu do zdobycia Lyshanów każdemu z nich przyświecają jednak odmienne cele.

I tylko kwestią czasu pozostaje. kto zdradzi pierwszy…

Zanim zawieje wiatr to opowieść o pełnokrwistych bohaterach. przemierzających barwny. a zarazem pełen niebezpieczeństw świat Czterech Krain. z pietyzmem stworzony przez autorkę. Wciągająca lektura o podróży. pragnieniach oraz zaskakujących powiązaniach między bohaterami. która nieraz zamiesza emocjami czytelników.

Karolina Sypniewska i Piotr Kowal

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


ISBN

9788380738737: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/o-czym-szumia-wierzby-kenneth-grahame-127343u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125418/epub

1: Autor

:

Cena:słownictwo angielski c1 pdf, archipelag gułag mobi, pancerne serce pdf, charakterystyka józefa k, złota księga bajek bing, wymiary bezpieczeństwa, napoleon wolański, koniec i początek star wars, katarzyna pazdan, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, janusz korzeniowski, artykulacja mowy, inteligencja obliczeniowa, boska cząstka pdf, poradnictwo psychologiczne czabała, remigiusz mróz immunitet pdf, książki vi keeland…