Akademia Canterwood (Tom 19). Droga do sławy

Autor: Jessica Burkhart

19. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD.

Przyjazd dawnej przyjaciółki powinien ucieszyć Lauren. ale Brielle coś ukrywa. Czy tajemnica położy się cieniem na ich przyjaźni? Na domiar złego w Canterwood pojawia się nowa konkurentka –mistrzyni juniorów ze Szwecji. Mimo niesprzyjających okoliczności Lauren usiłuje się skupić na zbliżających się zawodach i egzaminie do grupy zaawansowanej. Czy poradzi sobie z tak dużą/silną presją?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


Cztery przyszłości

Autor: Peter Fraser

Technologia i natura – dwa czynniki. które nieustannie zmieniają nasz świat. Zdaniem Petera Frase’a postępująca automatyzacja i rozwój technologiczny oraz drastyczne zmiany klimatu doprowadzą do końca świata. który znamy. W przeszłość odejdzie również tradycyjnie rozumiany kapitalizm. Bo w jaki sposób mówić o rynku pracy. kiedy dużą część zatrudnienia przejmą maszyny? Albo jak podchodzić do dystrybucji dóbr. kiedy katastrofa ekologiczna dramatycznie ograniczy ich ilość?

Frase wybiega myślami w przyszłość. choć jak daleką – trudno powiedzieć. Swoje wizje buduje w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz futurystyczną literaturę science fiction. bo to właśnie artyści. pisarze i filmowcy stoją za najbardziej rozpoznawalnymi wizjami przys

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/127732/pdf

1: Autor

:

Cena:


Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


S.U.M.O. (Shut up. Move on) Zamknij się i idź dalej!

Autor: Paul McGee

MOTYWACJA

SUMO to skrót od „Shut Up. Move On” – zamknij się i idź dalej. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy. że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?

SUMO pokazuje. że to. jak myślisz. ma istotny wpływ na to. jak toczy się twoje życie. Pokazuje. że biorąc odpowiedzialność za swoje życie. możesz wykorzystać swój potencjał. chwytać okazje. cieszyć się związkami. odnosić sukcesy w pracy i z pozytywnym nastawieniem reagować na przeciwności.

SUMO zachęca. byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał. że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary. wypracować owocne myślenie i przestać

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126122/epub

1:

:

Cena:


Żyć szczęśliwie. czyli jak kreować swoją przyszłość

Autor: Wioletta Wilczyńska

Jeśli czujesz. że z twoim życiem jest coś nie tak. Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukujesz klucza do szczęścia i sukcesu. to najlepszy moment na zmianę. Wioletta Wilczyńska. autorka książki ‚Żyć szczęśliwie. czyli jak kreować swoją przyszłość’ namawia czytelników. by zmianę sposobu życia zacząć od własnego myślenia. Przekonuje. że wiedza zawarta w tej krótkiej. ale jakże treściwej publikacji. uczyni Cię silniejszym i bardziej świadomym swoich możliwości. Namawia. by konsekwentnie wyciągać pozytywne wnioski ze wszystkiego. co się wydarzy.

Książka pełni funkcję poradnika. który ma za zadanie pomóc ludziom czerpać szczęście i dobrą energię z każdej sytuacji. Pod warunkiem. że wiedzę w niej zawartą przeł

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


ISBN

9788380739512: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-samicami-dorota-suminska-irena-stanislawska-aleksanda-piotrowska-128424u

Cena: Irena Stanisławska


ISBN

9788360657720: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-ix-swiat-w-latach-1800-1850-andrzej-chwalba-tadeusz-czekalski-dobrochna-kalwa-michal-baczkowski-126764u

Cena: Tadeusz Czekalskiprogram do czytania ebooków android, dzikie serce john eldredge, zimbardo psychologia i życie pdf 2012, charlie donlea, remigiusz mróz zaginięcie pdf, jestem zona szejka, taleb antykruchość, liczby i działania sprawdzian klasa 4, wojna makowa pdf, assassin odyssey poradnik, mariusz lekston, rybałtowska saga, crash bandicoot poradnik, przewod pen, nowa biblioteka, świadectwo kości, społeczna odpowiedzialność biznesu literatura, autocad podręcznik…