ISBN

9788365740717: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/list-z-przeszlosci-mairi-wilson-32234u

Cena:


ISBN

9788380643871: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/powstanie-i-rozwoj-pesymizmu-w-indiach-maurycy-staszewski-32335u

Cena:


Cisza

Autor: Jem Lester

W równym stopniu zabawna. co chwytająca za serce. pełna żarliwych uczuć opowieść o ojcach. synach i autyzmie

Ben Jewell opisał przełomowy moment swojego życia. Jego dziesięcioletni syn. Jonah. nigdy nie zaczął mówić. Gdy Ben i Jonah zostają zmuszeni do wprowadzenia się do starszego i zrzędliwego ojca Bena. trzy pokolenia mężczyzn – jeden. który nie umie mówić i dwóch. którzy nie chcą – zostają zamknięte razem w małym domku w północnym Londynie.

Gdy Ben musi zacząć się mierzyć z samotnym ojcostwem. łańcuchem pełnym dobrych chęci pracowników socjalnych i urzędników oraz własnymi demonami. poznaje kilka trudnych domowych prawd.

Jonah. zażywający wiecznej szczęśliwości w swej niewinności. staje się katalizatorem. dzięki któremu wreszcie dochodzi do przerwania

:

Cena:


Słowiańskie rzeki w Europie. Przyczynek do starożytności słowiańskich

Autor: Teofil Tomicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. 1. Praca niniejsza jest owocem nowej metody. którą lingwistyczno-semazjologiczną pozwolę sobie nazwać. zastosowaną po raz pierwszy przy badaniu starożytności słowiańskich. Zawiera ona poniższą treść: Pojęcie toponimiki i jej podział. Wielkie jej znaczenie dla etnografii. historii politycznej i lingwistyki. Literaturę toponomastyczną. 2. Znaczenie toponomastyki dla badań nad starożytnościami słowiańskimi. Pojęcie starożytności. Starożytności słowiańskie i ich zagadnienia. Dotychczasowe wyniki badań nad starożytnościami słowiańskimi. 3. Metoda badania imion topograficznych

15: https://woblink.com/ebook/dzieje-kosciola-ruskiego-w-polsce-julian-bartoszewicz-32309u

Cena:


ISBN

9788379767359: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krystyno-nie-denerwuj-matki-michalina-grzesiak-32190u

Cena:opowieści z meekhańskiego pogranicza audiobook, aleksandra kapała, jacek bartosiak pacyfik i eurazja, ebooki do pobrania, kler książka, skuteczny menedżer, marta pogorzelska, dieta przy chorobach autoimmunologicznych, bogać się kiedy śpisz, hamrol, lot 202, poradnik dla przyszłych mam, harry potter historia magii, filary ziemi ken follett, kazimierz bandarzewski, najlepsza książka katolicka 2017, gis w badaniach przyrodniczych, objaśnianie marzeń sennych pdf, wyjscie awaryjne, slonecki, janusz morbitzer…