W ślady ojca

Autor: Danielle Steel

Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję.
W Nowym Jorku rozpoczynają nowe życie. Razem budują swój świat: ciężkiej pracy. dobrobytu. a wreszcie fortuny – dla siebie i swojego syna Maxa.
Dwadzieścia lat później Max jest błyskotliwym biznesmenem. uosobieniem wiary. że Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości. Pragnie zostawić za sobą smutek. jaki przeszłość rzucała cieniem na jego rodzinę. i osiągnąć własny sukces. tak jak jego ojciec. Lecz życie pokaże mu. że nie wszystko da się zaplanować. Max będzie musiał zrobić coś. czego nie robił nigdy wcześniej: walczyć. wytrwać i nauczyć się. co to naprawd

:

Cena:


Wezwanie do zemsty

Autor: David Weber

Trzeci tom „Kronik Manticore”. serii Davida Webera i Timothy’ego Zahna. osadzonej w realiach świata Honor Harrington. Jeśli chcecie wiedzieć. co się działo przed erą słynnej bohaterki. sięgnijcie po tę książkę!

Royal Manticoran Navy przeżywa poważny kryzys po ataku najemników na królestwo. Nie wiadomo. kto stał za próbą najazdu i co chciał osiągnąć. na dodatek różne frakcje w parlamencie i rządzie starają się zdyskredytować marynarkę wojenną i osłabić ją dla własnych zysków politycznych.

Oficerowie. tacy jak Travis Long i Lisa Donnelly. na których spoczywa ostateczny ciężar ochrony Gwiezdnego Królestwa Manticore. muszą zmierzyć się ze wszystkimi tymi przeciwnościami. Staje się to szczególnie trudne. gdy dochodzi do tragedii. która dotyka panujący ród Wintonów. Teraz wszystko zależy od wewnętrznej równowagi sił i rozsądku tych. którzy mogą jeszcze coś zdziałać.

Gwiezdne Królestwo Manticore nie może czuć się bezpieczne i wszyscy powinni wyciągnąć z tego wnioski. aby pokazać intruzom ich miejsce.

David Weber. literacki fenomen XXI wieku. bestsellerowy autor militarnej SF i popularnych na całym świecie cykli „Honor Harrington”. „Starfire” i „Schronienie”. Trzydzieści tytułów Webera trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”. a łączny nakład jego książek przekroczył już 8 milionów egzemplarzy.

Timothy Zahn. laureat nagrody Hugo. autor kilkudziesięciu powieści SF. m.in. ze świata Gwiezdnych wojen (trylogia Thrawna i dylogia „Ręka Thrawna”). cykli „Kobra”. „Zdobywcy”. „Wyzwolenie”. Napisał kilka opowiadań ze świata Honor Harrington.

Thomas Pope jest współtwórcą House of Steel i gry Saganami Island Tactical Simulation.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9bronnie ware, polacy w armii pruskiej, jarosław maślanek, frank baum, dieta w insulino pdf, mass effect 2 solucja, mowa ciałem flirt, dziady część ii, robale rządzą światem, plugawe, życie wypuszczone z rąk, patologie społeczne irena pospiszyl pdf, elsberg helisa, viktor e frankl, kolysanka z auschwitz, dyrektorium ogólne o katechizacji pdf, jak napisać poradnik, teraz egzamin ósmoklasisty język polski repetytorium pdf, audiobook star wars, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, psychologia kliniczna sęk, prey poszukiwanie skarbów…