ISBN

9788365897411: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/pulapka-nadopiekunczosci-julie-lythcott-haims-135837u

Cena:


Powoli

Autor: Brooke McAlary

Powoli. nie pędź tak! Ciesz się życiem! Bestsellerowy poradnik dla wszystkich. którzy chcą odnaleźć swój rytm i delektować się każdą chwilą. Kontynuacja rewolucyjnej Prostoty. Siły codziennych rytuałów Brooke McAlary.

Masz wspaniałą rodzinę. odnosisz sukcesy w pracy i tyle osób zazdrości ci pięknego domu? Tylko dlaczego się tym nie cieszysz? Dlaczego źle sypiasz w nocy i wciąż nie możesz pozbyć się stresu? Masz tyle planów. tyle rzeczy do zrobienia i stale brakuje ci czasu. To nie jest dobry rytm. To nie jest TWÓJ rytm!

Aby się o tym przekonać. zwolnij i ogranicz aktywność. Oddziel zachcianki od potrzeb. uwolnij się od nadmiaru rzeczy. skoncentruj na tym. co tu i teraz. wybieraj świadomie. Poczuj zapach deszczu. wsłuchaj się w wiatr. chwyć za rękę ukochaną osobę. Być może sądzisz. że to kiepski pomysł i prosta droga do życiowej porażki?

Brooke też tak myślała. gdy pewnego dnia jej idealne życie straciło sens. a jednak podjęła to ryzyko. Teraz swoim doświadczeniami dzieli się z milionami słuchaczy i czytelników. Droga ku życiu we własnym rytmie nie jest łatwa. ale dzięki praktycznym radom zawartym w tej książce krok po kroku dotrzesz do celu.

Brooke McAlary – autorka dwóch bestsellerowych poradników. producentka i gospodyni jednego z najpopularniejszych podcastów w kategorii „Health/Self-Help” na iTunes. Jej program The Slow Home ma już ponad milion pobrań.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/135854/epub

1:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136263

https://woblink.com/ebook/klucz-uzdrawiania-tadeusz-piotr-szewczyk-136263u

:

Cena:


Tata Tadzika

Autor: Stuhr Maciej

 Ujmująca lekkość pióra

 

W zbiorze felietonów publikowanych w miesięczniku „Zwierciadło” Maciej Sthur opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa – od momentu tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka. Tadzika. po chwilę. w której syn kończy dwa lata.

Tata Tadzika to kolejna książka. w której Maciej Stuhr potwierdza swój talent literacki i umiejętność oddania rzeczywistości w słowach.

Urzeka wyobraźnią. wybornym poczuciem humoru i wrażliwością.

Tata Tadzika to bilet na czytelniczy seans. który rozbawi każdego.

Maciej Stuhr

aktor teatralny. filmowy. telewizyjny i kabaretowy. Laureat wielu nagród. m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie. Od 2009 r. felietonista miesięcznika „Zwierciadło”. Tata dwójki dzieci

29.9: https://woblink.com/ebook/tylko-morze-zapamieta-monika-a-oleksa-136504u

Cena:do tejże, batalion 303, opowieść wigilijna ebook, łobocki metody badań pedagogicznych pdf, dla bogatych, allen carr pdf download chomikuj, tajemnice macierewicza, realizm stosunki międzynarodowe, metody komunikacji, przemiany julian tuwim, w linii prostej, aplikacja ebook, zuzanna radzik wikipedia, adrjan, józef dobosz, książka pdf za darmo, wszystkie lajki marczuka, cel uświęca środki co to znaczy, sprawozdanie finansowe książka pdf…