ISBN

9788379007134: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/poszukiwacz-marzen-z-kamera-na-wojnie-w-brazylii–30844u

Cena:


https://woblink.com/ebook/der-racher-edgar-wallace-30589u

https://woblink.com/product-publication/download/30589/epub: 1

:

Cena:


Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


Współcześni kochankowie

Autor: Emma Straub

‚Błyskotliwa i zabawna powieść o tym. co to znaczy nareszcie wydorośleć wiele lat po osiągnięciu dojrzałości’. New York Times

Elizabeth. Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki. mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają. że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to niezwykle dowcipna opowieść o ekscytującym uroku młodości. piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym. że zamiłowania – do gotowania. muzyki czy pielęgnowania przyjaźni – nigdy nie przemijają. przeciwnie. z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 14.9j. pieter ogólna metodologia pracy naukowej, stanisław jachowicz chory kotek, andrzej milecki, tomb raider: the angel of darkness, paweł rosiński, święte księgi judaizmu, www.ibuk.pl, adam zagajewski wiersze, walt disney biografia, selma lagerlof cudowna podróż, urodzony zwycięzca 1, depesze michael herr, meghan march niepokorna królowa pdf, podstawy wiedzy o rynku pracy, bułhakow biografia, szalal, spiewajcie pl, status pracownika samorządowego…