Dylemat Oliwii Black

Autor: Barbara Taraszkiewicz

Na pierwszy rzut oka życie Oliwii przypomina bajkę. Jest szczęśliwą żoną i matką. mieszka w eleganckim apartamencie w Warszawie u boku przystojnego męża. wziętego prawnika. Z czasem jednak zauważa. że ceną za życie w luksusie jest bezwzględne podporządkowanie mężowi i jego apodyktycznej matce. Zdecydowana walczyć o swoją niezależność. wbrew opinii rodziny męża rozpoczyna pracę w korporacji w Oslo. Służbowy pobyt z dala od domu sprawia. że Oliwia zaczyna sobie zdawać sprawę z tego. jak wielką pomyłką było jej małżeństwo. zwłaszcza odkąd w jej otoczeniu pojawia się tajemniczy nieznajomy… Czy uda jej się pokierować własnym życiem tak. by odzyskać spokój ducha i szczęście? Czy w pogoni za uczuciem. jakiego do tej pory nie znała. podejmie decyzje. które okażą się właściwe? 22: https://woblink.com/ebook/halloween-zabawa-czy-zagrozenie-andrzej-ks-zwolinski-140232u

Cena:


Zielone róże

Autor: Katarzyna Ducros

Fabuła książeczki przenosi czytelników do niezwykłego kraju. w którym żyje młoda kobieta o imieniu Anna. Anna jest kochającą mamą. która pragnie wieść szczęśliwe życie. Niestety rodacy. a nawet własny mąż. pochodzący z wpływowej rodziny. nie potrafią jej zaakceptować i docenić.

Na całe szczęście los sprawi. że Anna będzie mogła odmienić swój los. jeżeli zdoła odpowiedzieć na zagadkę przygotowaną przez samą królową. Zadanie nie będzie łatwe. ale ostatecznie miłość do córki oraz zamiłowanie do pięknych róż sprawi. że historia zakończy się szczęśliwie.

Należy podkreślić. że bajka staje się tłem do baletu. który inspiruje czytelnika. Ilustracje figur pozwolą wczuć się w rolę początkującego choreografa. zachęcając do pr

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-finansami-w-przedsiebiorstwie-turystycznym-wladyslaw-biczysko-140310u

Cena:


Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

Cena:


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:jak się szybciej uczyć, niegrzeczny szef, wojna o atlantyk, netografia przykład, aleksandra lemańska, historia żółtej ciżemki autor, 365 dni ten dzień pdf, alicja po drugiej stronie lustra pdf, wojciech klimczyk, nowy porządek świata 2018, najprościej, tradycje chin, parafia św brunona w bartoszycach, czerwona prawica, plucinski tadeusz, czarne narcyzy pdf, ania z zielonego wzgórza wydawnictwo literackie, cherezińska korona śniegu i krwi, historia kultury fizycznej pdf, okrakiem, czesko polski słownik, nero sarah brianne chomikuj, zbrodnia w wielkim mieście…