Podróże służbowe (PDF)

Autor: INFOR PL SA

„Poradnik Gazety Prawnej” jako jedyny na rynku całościowo omawia najważniejsze i aktualne tematy dla księgowych. kadrowych i właścicieli firm.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 42.4


List z Watykanu

Autor: Max Bilski

Michał Zawadzki i jego żona Joanna – fotograf otrzymują dramatyczny w treści list od siostry Joanny. która od kilku lat jest zakonnicą w Watykanie. gdzie zajmuje się m.in. hotelem dla polskich pielgrzymów. Na miejscu dowiadują się. że zakochała się w zakonniku. ojcu Hugo. a na dodatek od pewnego czasu otrzymuje niewybredne w treści anonimy. Krótko potem zakonnik zostaje znaleziony w swoim gabinecie ze sztyletem wbitym w plecy. choć pomieszczenie było zamknięte od wewnątrz. Z obawy o bezpieczeństwo szwagierki Michał podejmuje prywatne śledztwo i przy okazji wpada w wir nieoczekiwanych zdarzeń. Sprawę utrudnia fakt. że po piętach depcze mu watykański detektyw usiłujący za wszelką cenę tuszować niecne sprawki kilku zdeprawowanych duchownych. które wychodzą na jaw przy okazji śledztwa związanego z morderstwem.

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 15.9


Miesiąc w Normandii

Autor: Melanie Milburne

Włoski biznesmen Raoul Caffarelli uległ ciężkiemu wypadkowi. Przykuty do wózka inwalidzkiego stracił chęć do życia i ukrył się przed światem w zamku w Normandii. Jego brat Rafe. nie mogąc się pogodzić z załamaniem Raoula. zatrudnia najlepszą fizjoterapeutkę Lily Archer. Lily podejmuje wyzwanie. Jej pierwszym trudnym zadaniem jest przekonać Raoula. by pozwolił sobie pomóc. Wkrótce okazuje się. że również on może pomóc jej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Prawo Jazdy 2015 – PDF

Autor: Damian Skowron

Prawo jazdy 2015 to niezbędny poradnik dla każdego kierowcy. Ułatwia odnalezienie się w gąszczu często zmieniających się przepisów. Zawiera opis najważniejszych zmian obowiązujących od bieżącego roku m.in. dotyczących przewożenia dzieci w foteliku. surowszych kar za przekroczenie prędkości. parkowania w miejscu niedozwolonym czy podwyższenia wysokości mandatów. Opisuje również planowane zmiany. które wejdą w życie w najbliższych miesiącach. Poradnik zawiera również zaktualizowany taryfikator mandatów oraz punktów karnych w postaci tabeli. Nasz poradnik powinien trafić w ręce każdego kierowcy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.99


Dekameron

Autor: Giovanni Boccaccio

Powiem więc. że w roku od narodzenia Pana naszego. Jezusa Chrystusa. tysiąc trzysta czterdziestym ósmym. w sławnym mieście Florencji. klejnot miast włoskich stanowiącym. wybuchła zaraza morowa. sprowadzona wpływem ciał niebieskich albo też słusznie przez Boga zesłana dla ukarania grzechów naszych. Tak zaczyna się Dekameron (z greckiego: dziesięć dni) – cykl stu słynnych nowel Giovanniego Boccaccia. Powstały w połowie XIV wieku. długo krążył w licznych rękopiśmiennych odpisach. by po z górą stu latach doczekać się oficjalnego wydania. Czytelnicy nie cieszyli się nim jednak zbyt długo – w połowie XVI wieku książka trafiła do kościelnego indeksu ksiąg zakazanych. I chyba tkwi w nim do dziś… Nie ma się zresztą czemu dziwić – była wtedy i pozostała do dziś symbolem rodzącego się renesansowego humanizmu. z jego umiłowaniem natury ludzkiej. afirmacją jej licznych wad i zalet. Kolejne opowieści wciągają nas w świat zmysłów – miłości nie tylko małżeńskiej. przygód erotycznych. uciesznych gier i zabaw będących udziałem ludzi bystrych i inteligentnych. Znakomicie nakreślone sylwetki bohaterów. złożoność i wielobarwność ich charakterów. realizm obyczajowy. to niewątpliwe atuty tego zbioru.  

Wydawnictwo: MG

Cena: 29.9


ISBN

9788377886625: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/skuteczny-menedzer-czego-nie-ucza-w-szkole-o-zarzadzaniu-ludzmi-marta-pawlikowska-olszta-17838u

Cena:żywi i martwi, sophie james, angielski w nieruchomościach, kocjan chemia, cesarz nihon-ja, szczęście diabła pdf, heliodor muszyński, orinoko (powieść), cessanis, adam zechenter, dobre życie, permisywizm moralny, tadeusz witkowski, albert gorzkowski, zakochani nieznajomi, szkoła klasyczna prawa karnego, wyszukiwarka książek, grube wiory, brzeziński metodologia badań psychologicznych pdf, dziecko z bliska pdf…