Wielka księga koszykówki

Autor: Bill Simmons

Kiedy szalenie uparty i niezwykle zabawny. uzależniony od koszykówki dziennikarz bierze się za opisanie historii NBA. można oczekiwać absolutnie fantastycznej lektury. Billa Simmonsa znają miliony fanów w USA. Jego książka stała się biblią dla każdego. kto kocha basket.

Od odwiecznego pytania o to. kto był górą w rywalizacji Billa Russella i Wilta Chamberlaina. przez rozważania na temat najlepszego zespołu w historii. po ranking 96 największych graczy w dziejach NBA i odkrycie „sekretu koszykówki”.

Simmons otwiera – a potem zamyka raz na zawsze – każdą koszykarską debatę. Jego opinie są autorytarne. bywają kontrowersyjne. ale jednocześnie sprawiają. że każda strona Wielkiej księgi koszykówki dostarcza znakomitej rozrywki. Zupełnie tak. jakby Michael Jordan wrócił na parkiet w najlepsz

34.8: https://woblink.com/ebook/lamacz-dusz-sebastian-fitzek-tomasz-berezinski-139834u

Cena:


ISBN

9788381680462: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-140715u

Cena: David Dow


Nazywał nas bratnim teatrem

Autor: Zbigniew Osiński

Książka poświęcona artystycznej przyjaźni Ireny i Tadeusza Byrskich z Jerzym Grotowskim. poszerzona o korespondencję pomiędzy Grotowskim a Byrskimi z lat 1960–1996. Irena Byrska powiedziała w roku 1989: „Grotowski uważał się za kontynuatora Reduty. nie za naśladowcę. I chociaż nasz teatr. to znaczy Byrskiego i mój. różnił się od teatru Grotowskiego. to on sam nazywał nas swoim «bratnim teatrem». I rzeczywiście słusznie powiedział. Mimo różnicy temperamentu. metod pracy i innych form na scenie. istnieje między nami więź. bo jego i nasze korzenie tkwią w tej samej glebie. To przeświadczenie ma dla nas wielką wagę. Nadal jesteśmy blisko z Grotowskim. choć on jest tak daleko”.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 34


Sfora (tom 1). Opuszczone miasto

Autor: Erin Hunter

CZAS APOKALIPSY TO NIE CZAS SAMOTNIKÓW. PRZETRWASZ TYLKO W SFORZE

Świat zdewastowała tajemnicza katastrofa. złowieszcze Wielkie Warczenie. Ziemia się rozstąpiła i Dom Pułapka. w którym przebywał Fuks. uległ zniszczeniu. Do tego wszyscy Długonodzy najwyraźniej uciekli z miasta.

Fuks utknął w tym dziwnym. opuszczonym. nowym świecie. w którym brakuje jedzenia. zbiorniki wody zostały zatrute. a na każdym rogu czają się wrogowie. Wkrótce odnajduje grupę podobnych jemu wyrzutków na czele z Bellą. jego siostrą. W nowej rzeczywistości Fuks zmuszony jest polegać na innych.

Tylko czy Fuks nadaje się do życia w sforze?

„Wielka przygoda. nagłe zwroty akcji. fascynująca kreacja apokaliptycznego świata i emocje. które nie pozwalają oderwać się od tej opowieści choćby na krótką chwilę! A wszystko to przychodzi poznać nam oczyma nieustraszonego. charakternego i przesympatycznego psa o imieniu Fuks. dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. jeśli tylko ma ochotę na ich ziszczenie! To piękna baśń dla wszystkich miłośników zwierząt. którzy zakochają się w niej bez reszty!”

Urszula Janiszyn – Sztukater.pl

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9jerzy ambroziewicz, coś ty atenom zrobił, sokratesie, wielkie kłamstewka pdf, edyta hołdyńska ile ma lat, instrukcja obsługi kobiety, galopem po szczęście, bez żalu, psychopatologia książka, imperatywne, zabel histologia pdf, wirusologia pdf, historia kina tom 4, chyłka tom 1, stanisław grzesiuk pięć lat kacetu, zapisane w pamięci ewa pirce pdf, cezarygmyz…