Gorący weekend w górach

Autor: Sandra Hyatt

Młody książę poszukuje idealnej żony. Danielle St. Claire. jego wieloletnia przyjaciółka. przekonuje go. że kobieta ideał nie istnieje. Podczas wspólnego weekendu Adam zastanawia się. jakie cechy musiałaby mieć jego ukochana. I dochodzi do wniosku. że takie jak Danielle… której jednak nie wolno mu poślubić!

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Grzeszna rozkosz

Autor: Rachel Bailey

„Gdy Matt wodził po niej wzrokiem. drżała. Pożądanie. które widziała w jego oczach. nie zmniejszyło się od chwili. gdy pierwszy raz się kochali. Zdawało się. że za każdym razem jest silniejsze. Każde intymne spotkanie otwierało przed nimi nowe możliwości. budziło nowe uczucia. Wydawało jej się. że nigdy nie będzie miała dość Matta. jego dotyku oraz ciała…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Kto może być zebrą i inne historie

Autor: Tomasz Bodziony

Chciałbym przedstawić wybrane teksty z kilku ostatnich lat. publikowane pierwotnie na różnych forach internetowych. Jest to wybór. zawierający dwadzieścia siedem tekstów. dotyczących rozmaitej tematyki i o różnej formie. Zastanawiałem się nad klasyfikacją rodzajową tych tekstów.Część z nich ma charakter kpiąco – szyderczy. Im pasuje miano opowiadań. lub skeczy. Lecz pozostała część jest trudna w charakterystyce. Chyba najbardziej zbliżoną nazwą jest esej. Esej – jest to forma literacka prezentująca punkt widzenia autora. Pasuje. Wszystkie. bowiem te teksty. jak najbardziej. prezentują punkt widzenia autora. Proszę. zostałem autorem esejów. czyli eseistą. Ani bym się spodziewał…Eseista kojarzył mi się z zasuszonym molem książkowym. piszącym i czytającym swe eseje w wąskim kółku

https://woblink.com/product-publication/download/8918/epub: 1

Cena:


Tischner o Polsce. Minibook

Autor: Ks. Józef Tischner

Czy kot może upilnować myszy? Jaki prawa ma naród? Czy Polacy odnajudją w sobie ‚chochoła sarmackiej melancholii’? Minibook z tekstami ks. Józefa Tischnera o charakterze narodowym Polaków. Przychody ze sprzedaży minibooków zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika ‚Znak’.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Wigilia szatana

Autor: Emma Popik

Kolejny rewelacyjny zbiór E-MMY Popik – Mistrzyni Małej Apokalipsy Kolejny smakowity kąsek dla pasjonatów dobrej fantastycznej prozy i mocnej hard sf. wgryzającej się w mózg i przepalającej trzewia. Tym razem autorka wprowadza nas w świat. który zostanie zbawiony przez… Szatana. Chcesz takiej apokalipsy. takiego końca i nowego początku? Nie chcesz? A jeżeli żadna inna wyższa siła się nie kwapi? Jeżeli Opatrzność odwróciła się od świata i ludzkości? Coś dla czytelników o stalowych nerwach. Wigilia Szatana to kolekcja przejmujących. mocnych opowiadań o upadku cywilizacji. słabości i błędach człowieka. o zbrodniach. które popełnia na najbliższych oraz na otaczającym go świecie. Ciebie to nie dotyczy? Więc lepiej przejrzyj się w lustrze. geniuszu. Kto oddaje własne dzieci do domu dla niepełnowartościowego materiału ludzkiego? Kto kazał przyrodę Zapakować w pudełko i bezwzględnie ją kontroluje. tym samym uśmiercając własny gatunek? Kto pozwala wyzyskiwać się różnym cwaniakom. nazywających uczucia Zespołem nieprzystosowania społecznego? Kto daje się otumaniać bankierom. maszynom. systemom. urzędom. kto wierzy w boga wiecznych promocji? Nie wiesz? A może po prostu nie lubisz Kłopotliwych pytań. podważających obowiązujące prawo i naukę. Uspakajając własne sumienie. zapewniasz. że świat nigdy nie będzie tak wyglądał. No to rozejrzyj się wokoło… Patronat nad zbiorem objęły portale literackie: Creatio Fantastica. Fantastyka Polska. Katedra.

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 14.99wodnikowe wzgórze książka, idiota skończony, bruce lipton pdf, dobry dom projekty, la venda opowiadania, zoologia dla uczelni rolniczych, joseph condrad, stulecie winnych audiobook, outsider, przedsiębiorczość na czasie pdf, test matematyka klasa 2, katarzyna konopka, ciborowska dietetyka pdf, dekada edwarda gierka, jakub wędrowycz audiobook, masło przygodowe, zadania maturalne, jacek kosiarski…