Siedemnaście i pół miliona

Autor: Leszek Mierzejewski

Głównego bohatera. Alfonsa. poznajemy w trudnym momencie jego życia. Po zlikwidowaniu fabryki. w której był kierownikiem. nie może znaleźć pracy i utrzymuje się z mizernego zasiłku. Mieszka u matki. z trudem wiąże koniec z końcem. Nawiedzają go sny o wielkiej wygranej. ale kolejno puszczane losy nie spełniają marzenia o fortunie. Nie stać go nawet na wyjście z kolegami. Oprócz problemów finansowych. dotyka go także kryzys małżeński – podejrzewa. że młodsza o piętnaście lat żona zdradza go.

Podczas wykładu o życiu seksualnym seniorów poznaje Iwonę – piękną kobietę. która przewraca jego życie do góry nogami. Nowo poznana pani prezes zatrudnia go w swojej firmie. Nagłe. wielkie pieniądze pozwalają mu na prowadzenie zupełni

10: https://woblink.com/ebook/hermes-trismegistos-tadeusz-zielinski-32110u

Cena:


1

Autor: Waldemar J. Dziak

:

Cena:


ISBN

9788380643420: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosińskimetody i techniki badań pedagogicznych, larry 5: fala miłości, pis władysław romans, ucięta ręka, domowe psy, magdalena kostrzewa, praszyński, ebook gratis, konstrukcje stalowe pdf, gorzej byc nie moze, jean webster, dwutygodnik viva, skandalisci rozal, sienkiewicz krzyżacy, pamiętnik barok, platynowa zdobycz, fighting temptation pdf, widzenie księdza piotra pdf, zbigniew kmieciak…